City Talks Amsterdam: Family Ties

Sluiten

City Talks Amsterdam: Family Ties

Internationaal Theater Amsterdam

Voorstellingen

Helaas, op dit moment zijn er geen voorstellingen beschikbaar.
City Talks Amsterdam: Family Ties
Internationaal Theater Amsterdam

Ons populaire programma WorldTalks Amsterdam maakt een comeback met een kleine twist: we gaan terug naar onze Amsterdamse roots! City Talks is ITA’s sip & talkshow, waarin we focussen op de getalenteerde creatieven en vernieuwers van onze stad. Elke editie verbinden we een van onze voorstellingen met maatschappelijke onderwerpen, stedelijke trends en het dagelijks leven. We nodigen je uit om een drankje te pakken, deel te nemen aan het gesprek en je te laten inspireren!

Aanvang 18:00
Duur 60 minuten
Locatie ITA Salon
Genre Perspectief
Taal Engels

Vragen kunnen ook in het Nederlands gesteld worden

Meld je aan voor gratis toegang en een gratis drankje

FAMILY TIES


In hoeverre beïnvloedt onze familiegeschiedenis wie we zijn, en hoe vormt het onze identiteit en ons wereldbeeld? Vandaag verkennen we de fascinerende wereld van familiegeschiedenis, identiteit, oorsprong en storytelling en laten we de kracht zien van persoonlijke vertellingen en hoe die ons begrip van onszelf en onze plaats in de wereld vormgeven.

We hebben gasten met verschillende achtergronden uitgenodigd om over hun familiegeschiedenis te praten, hun oorsprong te achterhalen en verhalen die zijn doorgegeven te onderzoeken. We bespreken de impact van migratie, assimilatie en ontheemding op onze familieverhalen en hoe deze ervaringen onze perceptie van thuis en verbondenheid hebben gevormd, maar we verkennen ook de rol van verhalen vertellen in het behouden van familiegeschiedenissen en het doorgeven van tradities van de ene generatie op de andere.

Ga met ons mee op deze reis van zelfontdekking en verkenning, en ontdek het rijke erfgoed van familiegeschiedenis en verhalen vertellen. Meld je aan voor gratis toegang en een gratis drankje, aangeboden namens Grolsch.

Het thema van deze editie is geïnspireerd op Vogels van ITA-ensemble / Alize Zandwijk - over onderwerpen als identiteit, familieconflicten en liefde. Vogels is van 5 - 22 april te zien in ITA, met Engelse boventiteling op 13 en 20 april.

-|-
Systeemtherapeut Appu Sherpa heeft veel ervaring als gezinscoach en maatschappelijk werker. Haar expertise in familiesystemen helpt mensen weer in contact te komen met hun gevoelens en authentieker te leven. Welke (onbewuste) patronen, gedragingen en overtuigingen draag je met je mee die voortkomen uit je familie?

Augurken, ingelegde uien, piccalilly, authentieker dan bij Kesbeke krijg je ze niet! Samen met zijn broer en vader runt Camiel Kesbeke - vierde generatie - een bedrijf waar liefde voor ambacht en familie samenkomen. Zijn overgrootvader Charles startte het bedrijf in 1948 in een kelder aan het Waterlooplein. Hoe houden ze hun familierecepten en familielegende levend?

Historicus en schrijver Lara Nuberg schrijft, spreekt en maakt audioverhalen over koloniale geschiedenis, herinneringscultuur en identiteit en de samenhang daartussen. Op zoek naar een gevoel van verbondenheid en het begrijpen van haar positie in de geschiedenis van de mensheid, nam ze een duik in haar eigen familiegeschiedenis en stuitte op de meest bijzondere verhalen. Hoe onderzoek je je eigen familiegeschiedenis en waar begin je?

Matthijs Rijswijk aka Roi Soleil (Zonnekoning) maakt 'Frenglish pop with a dash of queer glitter'. Zijn muziek schiet tussen dansbare elektropop en kwetsbare powerballads. Een optreden van Roi Soleil is een celebration van mens zijn in alle vormen.

De avond wordt gepresenteerd door Geoffrey van der Ven.

5 - 22 april

VOGELS

Als de Joodse Eitan en de Arabische Wahida elkaar toevallig ontmoeten in de bibliotheek van New York, worden ze op slag verliefd. Eitans vader weigert zich neer te leggen bij de keuze van zijn zoon en stuurt aan op een breuk. Wanneer Eitan een tijd later in Israël gewond raakt bij een bomaanslag worden de zaken op scherp gesteld en komt een lang verzwegen familiegeheim aan het licht. Vogels is een ademloze zoektocht naar de ware betekenis van identiteit en vijandschap.

MEER PERSPECTIEF

Language NP Language no problem Openbare rondleiding (in het Nederlands) Internationaal Theater Amsterdam Perspectief Openbare rondleiding (in het Nederlands)
Sluiten Openbare rondleiding (in het Nederlands) Internationaal Theater Amsterdam
02 sep '23 t/m 06 jul '24
Iedere eerste zaterdag van de maand kunt u deelnemen aan de openbare rondleiding (in het Nederlands) door het gebouw en krijgt u een kijkje achter alle deuren die anders gesloten blijven.
Language NP Language no problem Public Tour (in English) Internationaal Theater Amsterdam Perspectief Public Tour (in English)
Sluiten Public Tour (in English) Internationaal Theater Amsterdam
02 sep '23 t/m 06 jul '24
Iedere eerste zaterdag van de maand kunt u deelnemen aan de openbare rondleiding (in het Engels) door het gebouw en krijgt u een kijkje achter alle deuren die anders gesloten blijven.
Language NP Language no problem Ouder- en kindworkshop bij 1000+1 Nacht De Toneelmakerij Perspectief Ouder- en kindworkshop bij 1000+1 Nacht
Sluiten Ouder- en kindworkshop bij 1000+1 Nacht De Toneelmakerij
27 dec '23 t/m 30 dec '23
In deze workshop voor kinderen en hun ouders/verzorgers wordt een kleine gebeurtenis een groots verhaal. Wek deverhalenverteller in jezelf tot leven en doe mee, dan heb je nooit meer NIETS te vertellen.
Language NP Language no problem AchterdebergAcademie en Visio Amsterdam spelen Omstanders in ITA Toneelbeeld ITA Academy / AchterdebergAcademie en Visio Amsterdam Theater AchterdebergAcademie en Visio Amsterdam spelen Omstanders in ITA Toneelbeeld
Sluiten AchterdebergAcademie en Visio Amsterdam spelen Omstanders in ITA Toneelbeeld ITA Academy / AchterdebergAcademie en Visio Amsterdam
11 jan '24
Omstanders, naar Medea, is een hedendaagse bewerking gebaseerd op improvisaties van de spelers, De voorstelling is een samenwerking tussen AchterdebergAcademie en Visio Amsterdam en wordt gespeeld door een uiteenlopende groep van goedziende, slechtziende en blinde spelers in het toneelbeeld van ITA.
Language NP Language no problem City Talks Amsterdam Internationaal Theater Amsterdam Perspectief City Talks Amsterdam
Sluiten City Talks Amsterdam Internationaal Theater Amsterdam
01 feb '24
City Talks is ITA’s sip & talkshow, waarin we focussen op de getalenteerde creatieven en vernieuwers van onze stad.
Language NP Language no problem (B)randprogramma: Moderne Mythen ITA Academy Perspectief (B)randprogramma: Moderne Mythen
Sluiten (B)randprogramma: Moderne Mythen ITA Academy
03 feb '24 t/m 10 feb '24
Het (b)randprogramma van Brandhaarden 2024 staat in het teken van Moderne Mythen.
Language NP Language no problem Sign of the Times Internationaal Theater Amsterdam / De Balie Perspectief Sign of the Times
Sluiten Sign of the Times Internationaal Theater Amsterdam / De Balie
12 feb '24 t/m 19 feb '24
In de programmaserie Sign of the Times koppelen Internationaal Theater Amsterdam en debatcentrum De Balie voorstellingen van het ITA-ensemble aan de grote maatschappelijke thema’s van vandaag in een unieke combinatie van theater en gesprek.
Language NP Language no problem Verslaafd aan ons eigen gelijk - Lammert Kamphuis Haagsch College Perspectief Verslaafd aan ons eigen gelijk - Lammert Kamphuis
Sluiten Verslaafd aan ons eigen gelijk - Lammert Kamphuis Haagsch College
24 feb '24
Geen dag gaat voorbij of de talkshows en opiniepagina’s hebben het over polarisatie. Niemand wil het... maar wat als de ander toch echt verkeerde opvattingen heeft? Hoe kunnen we als individu en samenleving verbinding maken met andersdenkenden?
Language NP Language no problem City Talks Amsterdam Internationaal Theater Amsterdam Perspectief City Talks Amsterdam
Sluiten City Talks Amsterdam Internationaal Theater Amsterdam
29 feb '24
City Talks is ITA’s sip & talkshow, waarin we focussen op de getalenteerde creatieven en vernieuwers van onze stad.
Language NP Language no problem City Talks Amsterdam Internationaal Theater Amsterdam Perspectief City Talks Amsterdam
Sluiten City Talks Amsterdam Internationaal Theater Amsterdam
28 mrt '24
City Talks is ITA’s sip & talkshow, waarin we focussen op de getalenteerde creatieven en vernieuwers van onze stad.
Language NP Language no problem studiedag De kunst van het filosoferen ITA Academy Perspectief studiedag De kunst van het filosoferen
Sluiten studiedag De kunst van het filosoferen ITA Academy
12 apr '24
Internationaal Theater Amsterdam (ITA) biedt trainingen aan voor docenten die zich willen verdiepen in hun vakgebied en zichzelf willen inspireren door middel van onderzoek en interactie met andere docenten.
Language NP Language no problem Sign of the Times Internationaal Theater Amsterdam / De Balie Perspectief Sign of the Times
Sluiten Sign of the Times Internationaal Theater Amsterdam / De Balie
15 apr '24
In de programmaserie Sign of the Times koppelen Internationaal Theater Amsterdam en debatcentrum De Balie voorstellingen van het ITA-ensemble aan de grote maatschappelijke thema’s van vandaag in een unieke combinatie van theater en gesprek.
Language NP Language no problem City Talks Amsterdam Internationaal Theater Amsterdam Perspectief City Talks Amsterdam
Sluiten City Talks Amsterdam Internationaal Theater Amsterdam
25 apr '24
City Talks is ITA’s sip & talkshow, waarin we focussen op de getalenteerde creatieven en vernieuwers van onze stad.
Language NP Language no problem Europa Draait Door LIVE - De Verkiezingsshow Haagsch College Perspectief Europa Draait Door LIVE - De Verkiezingsshow
Sluiten Europa Draait Door LIVE - De Verkiezingsshow Haagsch College
01 jun '24
Hoe snel moet Oekraïne lid worden van de EU? Gaan de klimaatplannen te ver of juist niet ver genoeg? En hoe beschermen we Europa en de wereld met een vijandig Rusland en opkomend China? Nooit eerder stond er zoveel op het spel bij de Europese Verkiezingen.