Spinoza 20First Speelt Als op een Toverberg in ITA-toneelbeeld

Sluiten

Spinoza 20First Speelt Als op een Toverberg in ITA-toneelbeeld

ITA Academy / Spinoza 20fst

Voorstellingen

Helaas, op dit moment zijn er geen voorstellingen beschikbaar.
Spinoza 20First Speelt Als op een Toverberg in ITA-toneelbeeld
ITA Academy / Spinoza 20fst

Examenleerlingen van Spinoza20First spelen hun voorstelling geïnspireerd op De toverberg van Thomas Mann.

Spelen in het toneelbeeld

Duur nnb
Genre Theater
Taal Nederlands

Bestel een ticket door 7,50 euro over te maken via bovenstaande Tikkie-link en maak een screenshot om aan de deur te laten zien.

De dagen vliegen beneden voorbij, terwijl hier de tijd op de fijne momenten langzaam vooruit beweegt. De tijd lijkt soms stil te staan. Beneden raast de tijd voorbij.

Als een trein die voorbij snelt als je op het perron wacht. Het is hier ook fijn. Rustiger. Veel rustiger. Misschien blijf ik nog even. Zolang je hier bent doe je aan alles mee. Je weet wat er gaat gebeuren. Nauwelijks tegendruk. Je zult het zien. Het is hier fijn.

Credits

regie Eline Janssen
cast Milan den Boer, Isa de Bruijn, Noor Erdogan, Jasper Louwris, Fietje Nijssen, Saar Pannekreet, Sune Vos en Desi Wagenaar

MEER THEATER

Language NP Language no problem The Money Game jr. ITA-junior / Esmée Begemann / Ro, Rox, Roxy, Roxana Verwey theater-jongeren The Money Game jr.
Sluiten The Money Game jr. ITA-junior / Esmée Begemann / Ro, Rox, Roxy, Roxana Verwey
22 okt '22 t/m 08 apr '23
The Money Game jr. is een onderzoek naar de rol van optimisme en geld en hoe te protesteren als een crash in volle gang is.
Language NP Language no problem The Story of Travis Theater Rotterdam / Well Made Productions / Romana Vrede / Alida Dors Theater The Story of Travis
Sluiten The Story of Travis Theater Rotterdam / Well Made Productions / Romana Vrede / Alida Dors
25 mrt '23 t/m 26 mrt '23
The Story of Travis is een nieuwe toneeltekst geïnspireerd door de Broadway klassieker A Raisin in the Sun van Lorraine Hansberry.
Language NP Language no problem bloedbruiloftITA–EnsembleTheater bloedbruiloft
Sluiten bloedbruiloft ITA-ensemble / Wim Vandekeybus
30 mrt '23 t/m 15 apr '23
Gedreven door een onverwoestbare liefde gaan de bruid en haar minnaar er tijdens het feest vandoor. Een woeste klopjacht wordt ingezet. De afloop is fataal.
Language NP Language no problem vogelsITA–EnsembleTheater vogels
Sluiten vogels ITA-ensemble / Alize Zandwijk
05 apr '23 t/m 22 apr '23
Als de Joodse Eitan en de Arabische Wahida elkaar toevallig ontmoeten in de bibliotheek van New York, worden ze op slag verliefd. Zijn zij een hedendaagse versie van de ‘star crossed lovers’ Romeo en Julia?
Language NP Language no problem Woyzeck Schauspielhaus Bochum / Burgtheater Wien / Johan Simons Theater Woyzeck
Sluiten Woyzeck Schauspielhaus Bochum / Burgtheater Wien / Johan Simons
20 apr '23 t/m 21 apr '23
Johan Simons haalt Woyzeck naar Bochum met Steven Scharf en Anna Drexler opnieuw in de rollen van Woyzeck en Marie.
Language NP Language no problem kings of warITA–EnsembleTheater kings of war
Sluiten kings of war ITA-ensemble / Ivo van Hove
26 apr '23 t/m 06 mei '23
In Kings of war voegt Ivo van Hove de toneelstukken Henry V, Henry VI en Richard III van William Shakespeare samen tot één explosieve voorstelling over leiderschap.
Language NP Language no problem Gilgamesh KVS / Platform 0090 / Mesut Arslan Theater Gilgamesh
Sluiten Gilgamesh KVS / Platform 0090 / Mesut Arslan
01 mei '23
Voor zijn nieuwste creatie ging regisseur Mesut Arslan aan de slag met het magistrale Gilgamesh- epos.
Language NP Language no problem Yara's Wedding NITE / Schauspiel Hannover / Guy Weizman Theater Yara's Wedding
Sluiten Yara's Wedding NITE / Schauspiel Hannover / Guy Weizman
06 mei '23 t/m 08 mei '23
Een interdisciplinaire (bijna) musical door Guy Weizman, NITE en Schauspiel Hannover.

Durven we onze vooroordelen écht te bevragen, of zijn we te politiek correct geworden? Wat kunnen we leren van de stille stem?
Language NP Language no problem Het achtste leven Theater Oostpool / Daria Bukvic Theater Het achtste leven
Sluiten Het achtste leven Theater Oostpool / Daria Bukvic
Muziektheatervoorstelling naar de wereldberoemde roman van Nino Haratischwili
Language NP Language no problem John en Gena Wunderbaum / Theaterhaus Jena Theater John en Gena
Sluiten John en Gena Wunderbaum / Theaterhaus Jena
15 mei '23 t/m 16 mei '23
De spelers spiegelen het kunstenaarschap van John Cassavetes en Gena Rowlands aan hun eigen levens als theatermakers, waarbij de grens tussen fictie en realiteit bewust vaag blijft.
Language NP Language no problem Antigone in de Amazone NTGent / IIPM / Milo Rau Theater Antigone in de Amazone
Sluiten Antigone in de Amazone NTGent / IIPM / Milo Rau
19 mei '23 t/m 21 mei '23
Milo Rau maakt een politieke Antigone voor de 21ste eeuw, samen met inheemse mensen, activisten en acteurs uit Brazilië en Europa.
Language NP Language no problem Hamlet en Ophelia Toneelschuur Producties x ITA / Mateusz Staniak Theater Hamlet en Ophelia
Sluiten Hamlet en Ophelia Toneelschuur Producties x ITA / Mateusz Staniak
20 mei '23 t/m 03 jun '23
Een rauwe performance over een waargebeurd verhaal dat nooit heeft plaatsgevonden
Language NP Language no problem Mission Molière Het Zuidelijk Toneel / Sarah Moeremans Theater Mission Molière
Sluiten Mission Molière Het Zuidelijk Toneel / Sarah Moeremans
23 mei '23 t/m 24 mei '23
350 jaar na de dood van Frankrijks meest beroemde toneelschrijver geven regisseur Sarah Moeremans en schrijver Joachim Robbrecht via Molière hun visie op humor, hypocrisie en goedbedoelerigheid.
Language NP Language no problem Keizer zonder kleren De Spelersfederatie Theater Keizer zonder kleren
Sluiten Keizer zonder kleren De Spelersfederatie
25 jan '23 t/m 26 mei '23
Keizer zonder Kleren is een volwassen versie van het sprookje over de kledingloze keizer en in de geest van Molière, die in 2023 350 jaar dood is.
Language NP Language no problem mijn lieve gunstelingITA–EnsembleTheater mijn lieve gunsteling
Sluiten mijn lieve gunsteling ITA-ensemble / Ivo van Hove
11 jan '23 t/m 03 jun '23
Ivo van Hove is de eerste regisseur die deze hartverscheurende en tegelijk angstaanjagende roman voor het toneel bewerkt.
Language NP Language no problem De kersentuin Toneelgroep Maastricht / Michel Sluysmans Theater De kersentuin
Sluiten De kersentuin Toneelgroep Maastricht / Michel Sluysmans
De personages in De Kersentuin hunkeren naar een tijd die niet meer bestaat. Maar voor wie leeft in het verleden blijft de hoop op een beter leven onherroepelijk een droom.
Language NP Language no problem Angela (a strange loop) Susanne Kennedy, Markus Selg Theater Angela (a strange loop)
Sluiten Angela (a strange loop) Susanne Kennedy, Markus Selg
07 jun '23 t/m 09 jun '23
Voor Angela (a strange loop) nemen regisseur Susanne Kennedy en multimediakunstenaar Markus Selg het leven van een vrouw als uitgangspunt om het individuele leven als een reis weer te geven en te vragen wat het betekent om vandaag de dag een mens te zijn.
Language NP Language no problem penthesileaITA–EnsembleTheater penthesilea
Sluiten penthesilea ITA-ensemble / Eline Arbo
15 jun '23 t/m 25 jun '23
In dit verschroeiende drama over een fatale liefde kolkt een zinderende passie die onstuitbaar naar de oppervlakte dringt.
Language NP Language no problem Vake Poes; of hoe God verdween Lisaboa Houbrechts, laGeste (les ballets C de la B + kabinet k) Theater Vake Poes; of hoe God verdween
Sluiten Vake Poes; of hoe God verdween Lisaboa Houbrechts, laGeste (les ballets C de la B + kabinet k)
16 jun '23 t/m 17 jun '23
Hoe werken verborgen trauma’s uit het verleden door in het heden? Vake Poes; of hoe God verdween is een familie-epos dat drie generaties overspant vanuit het perspectief van een jong meisje.