Wie is wie

Theater is mensenwerk. Maar wie werken er nu precies voor en achter de schermen op kantoor en artistiek? Hieronder een fijn lijstje.


Directie

Wouter van Ransbeek
Assistent: Marloes Vogel: 020 - 5239923
Ivo van Hove
Assistent: Kiki Meijerhoven: 020 - 5239943

Programmering & planning

Hoofd: René van der Pluijm
Programmeur dans: Anita van Dolen
Medewerker programmering theater: Bart Huiskens | 020 - 5237718
Senior planner: Harm Scholten | 020 - 5237715
Medewerker programmering dans: Jelle Verhoeff | 020 - 5237709

Productie

Producent Expanding Theatre: Wiepke Westbroek | 020 - 5237716
Productie-assistent Expanding Theatre: Robert Rotgans | 020 - 5237708
Hoofd educatie: Elze van der Steen | 020 - 5237719
Medewerker educatie: Anne Lotte Heijink | 020 - 5237734
Producent internationale projecten: Marjanne Wilmink | 020 - 5237706
Fondsenwerving en sponsoring

Development

Hoofd Development: Maurits Musch
Redacteur/researcher Fondsenwerving: Sandra Verstappen | 020 523 7702

Marketing en Communicatie
Hoofd communicatie: Joep Grooteman | 020 - 5237770
Hoofd marketing: Marlene Kenens | 020 - 5239934
Marketing: Davy Melissen | 020 - 5237777
Senior communicatie: Martine Jedema | 020 - 5237771
Communicatie: Lisa Groot | 020 - 5237778
Communicatie: Bart Buytenhek | 020 - 5237772
Communicatie: Selman Aqiqi | 020- 5239936
Communicatie: Ewa Chojecka | 020 - 5239937
Communicatie: Joris van den Ring-Bax | 020 - 5237773
Junior communicatie: Iris Istha | 020 - 5237774
Digitaal strateeg: Dean Kappen | 020 - 5237775
Tekstschrijver: Arjan Reinders | 020 - 5237868
Coördinatie, website en aankleding: Tamar Uylenburg | 020 - 5237773
Stagiaire communicatie: Birgit Tjepkema |

Bespreekbureau

Hoofd Bespreekbureau: Jasper Gilijamse | 020 - 624 23 11
Kassamedewerker: Anneke Timmerman, Jacqueline Kooter, Jildou Straat, Leon Jacobs, May Wolf, Myrthe Verdonk, Petra Wesselink, Karlijn Mofers, Dorien Immig

Financiën

Hoofd financiën: Yvonne Wijnker | 020 - 5239917
Eerste medewerker financiën: Marcel Bouwman | 020 - 5237727
Eerste Assistent Financiën: Hadia Anwary | 020 - 5237721
Financiën: Ilse Shewnaik | 020 - 5237723
Financiën: Margot Knol | 020 - 5237722
Finaniën: Trudy Stroeken | 020 - 5239916
Financiën: Christine Kappé | 020 5237720
Salaris & personeeladministratie: Marian Bakker | 020 - 5239918

Secretariaat
Angelique Alonso Rost | 020 - 5237710

P&O
Sascha Poll | 020 - 5237726
Diana Martens |Anne-Jan Reijn

Receptie 020 - 5237700

Donnée Festen, Simon Groothand, Gerrit van Leeuwen, Joost Kuper-Ravelli, Linda Delis, Philip Hartzuiker, Joeri Kloppert, Esther Duysker

Kantinebeheer

Julie Griffiths, Hennie Beilemans

Gebouwbeheer
Hoofd Technische Dienst: Ron Ruurs | 020 - 5237750
Senior medewerker Technische Dienst: Hans Huiskes
Medewerker Technische Dienst: John Muller, Roderick Lonis, Jormen Logtmeijer

Theatertechniek
Hoofd Theatertechniek: Hugo van Hulst | 020 - 523 77 32
Hoofd Theatertechniek ensemble: Götz Schwörer | 020 - 795 99 02
Coördinator technische planning: Joris Mittelmeijer | 020 - 795 99 09
Coördinator technische planning: Stevin Blok | 020 - 523 77 33
Coördinator technische planning: Claudia van Dijck | 020 - 523 77 30
1e inspiciënt: Fred Beezhold, Kevin Cuyvers, Hansjan Fokkens, Sebastiaan Kruijs, Rick Lautenschutz, Reyer Meeter, Arist Richartz, Arjan Smook, Tonny Taams, Wim Ubbels, Joost Verlinden, Joris Reijmer
inspiciënt: Pepijn van Beek, Emile Bleeker, Bart Coenen, Okke Dillo, Sander van Elteren, Sanna Galic, Caroline de Jong, Patrick Jonker, Pim Kattouw, Zinzi Kemper, Wannes Klop, Matthijs Koning, Sebastiaan Kouwets, Stijn van der Leeuw, David Logger, Boy van Maasakker, Timo Merkies, Carlo Micali, Quincy Hélant Muller, Manon van den Nouland, Hans Pieksma, Peter Pieksma, Stephan Pot, Pieter Roodbeen, Dennis van Scheppingen, Martijn Smolders, Michel Smouter, Erwin Sterk, Mark Thewessen, Chris Tijsmans, Jeffrey van Vloten, Ruud de Vos, Daan Westendorp, Jordi Wolswijk, Leo van der Zijden, Paul van der Zouwe

Café-Brasserie en Publieksservice
Hoofd Horeca en Publieksservice: Aart Jan Koppert
Assistent bedrijfsleider: Gijs van Levering
Meeting & events: Saran Ramsey | 020-7959996

ARTISTIEK

Ensemble 18/19
Hélène Devos, Fred Goessens, Janni Goslinga, Aus Greidanus jr., Marieke Heebink, Maarten Heijmans, Robert de Hoog, Hans Kesting, Hugo Koolschijn, Achraf Koutet, Maria Kraakman, Majd Mardo, Ramsey Nasr, Chris Nietvelt, Celia Nufaar, Frieda Pittoors, Halina Reijn, Gijs Scholten van Aschat, Bart Slegers, Eelco Smits, Steven Van Watermeulen

Gast-acteurs 18/19
Claire Bender, Bart Bijnens, Violet Braeckman, Hajo Bruins, Thomas Cammaert, Charlie-Chan Dagelet, Mingus Dagelet, Katelijne Damen, Jip van den Dool, Khaldoun Alexander Elmecky, Barry Emond, Malou Gorter, Abke Haring, Eva Heijnen, Noortje Herlaar, Stacyian Jackson, Gaite Jansen, Faas Jonkers, Emma Josten, Poema Kitseroo, Minne Koole, Djamila Landbrug, Rob Malasch, Joep Paddenburg, Massimo Pesik, Alwin Pulinckx, Dewi Reijs, Lineke Rijxman, David Roos, Vanja Rukavina, Luca Savazzi, Michael Schnörr, Harm Duco Schut, Truus te Selle, Camilla Siegertsz, Jip Smit, Josha Stradowski, Leon Voorberg, Mandela Wee Wee, Maartje van de Wetering, Benjamin de Wit

Regisseurs 18/19
Maren E. Bjørseth, Michiel van Erp, Julien Gosselin, Ivo van Hove, Robert Icke, Simon McBurney, Nanouk Leopold, Luk Perceval, Simon Stone

Bewerkers/Vertalers
Rik van den Bos, Jan Bogaerts, Janine Brogt, Bart Van den Eynde, Robert Icke, Rob Klinkenberg, Peter Van Kraaij, Tayseer Nase, Ramsey Nasr, Luk Perceval, Halina Reijn, Jan Van Rheenen, Erica van Rijsewijk, Simon Stone, Koen Tachelet, Jibbe Willems, Karst Woudstra

Dramaturgen
Bart Van den Eynde, Jan Peter Gerrits, Peter Van Kraaij, Krystian Lada, Johan Reyniers (hoofd)

Scenografen
Hildegard Bechtler, Katrin Brack, Elsje de Bruijn, Lizzie Clachan, Hubert Colas, Bob Cousins, Andrew Lieberman, Jan Versweyveld

Lichtontwerpers
Natasha Chivers, Mark van Denesse, James Farncombe, Andrew Lieberman, Bernie Van Velzen, Jan Versweyveld

Video-ontwerpers
Katharina Wartena (editor), Tal Yarden, Theunis Zijlstra

Choreografen
Koen Augustijnen, Ted Stoffer

Componisten
Leoš Janácek, Annelies Van Parys, Eric Sleichim, Jeroen van Veen, Harry de Wit

Geluidsontwerpers
Roeland Fernhout, Daniel Freitag, Tom Gibbons, Stefan Gregory, Timo Merkies, Donato Wharton

Muzikanten
Bl!Ndman [Brass]: Max van der Brand, Koen Kaptijn, Konstantin Koev, Charlotte Van Passen, Daniel Quiles Cascant, Daniel Ruibal Ortigueira, Bl!Ndman [Drums]: Yves Goemaere, Hannes Nieuwlaet, Christiaan Saris, Bl!Ndman [Strings]: Stefanie van Backlé, Monica Goicea, Suzanne Vermeyen, Femke Verstappen, leden Kooracademie De Munt, Steve Dugardin, Peter Gijsbertsen, Marie Hamard, Ed Lyon, Lada Valešová, Jeroen van Veen, Harry de Wit

Kostuums
An D’Huys, Wojciech Dziedzic, Annelies Vanlaere, Wim van Vliet

Kostuumatelier & kleedwerk
Farida Bouhbouh, Jacolien Honders, Claudia Pellegrini, Fauve Ryckebusch, Wim van Vliet (hoofd)

Kap & grime
Bella Scholten, David Verswijveren, Miriam Venema

Voorbeschouwers
Céline Buren, Annemiek Lely, Danielle Ludwig, Constant Meijers, Mirjam Midderham, Karlijn Mofers, Jordi Ribot, Syarda Steers, Susanne Visser

Assistenten Regie
Olivier Diepenhorst, Dries Gijsels, Frans Willem de Haas, Daniel ’t Hoen, Jorinde Keesmaat, Boris Kip, Nina de la Parra, Tatiana Pratley

Assistenten scenografie
Ramón Huijbrechts, Bart VanMerode

Castingadvies
Hans Kemna

Kindercasting
Martha Mojet

Kinderbegeleiding
Maja van der Esch

Boventiteling
Erik Borgman, Karolina Joniec, Suzanne Souverein

Repetitor
Robert Joosten

Theaterdocenten & juniorregisseurs
Anika Abbing, Petra Beers, Karlijn Benthem, Kim Berkenhagen, Yahmani Blackman, Nilay Ceber, Joske Daamen, Joost Claes, Rosa Fontein, Maartje Ghijsen, Tim van den Heuvel, Michel Hormes, Emke Idema, Diederik Imfeld, Birgit van der Jagt, Eline Janssen, Djamila Landbrug, Daan Lazonder, Janna de Lathouder, Laura Liefting, Ilon Lodewijks, Rocco van Loenen, Victor Mentink, Feadan McCall, Chantal Mooij, Daniela Oonk, Simone Roerig, Roxanne Stam, Priscilla Vaudelle, Nynke Vermuë

Co-commissioners
Barbican Londen, Théâtre National De Chaillot, Wiener Festwochen

Coproducenten
Bl!Ndman, Beijing Music Festival,De Munt/La Monnaie, Holland Festival, Koninklijk Concertgebouworkest, Maison des Arts de Créteil, Muziektheater Transparant, Kaaitheater, Klarafestival, Ruhrtriënnale, Operadagen Rotterdam, Théâtre de la Place, (Liège), Les Théâtres de la Ville de Luxembourg,Toneelschuur Producties, Toneelhuis, International Ibsen Fellowship Philip Loubser Foundation