Wie is wie?

Theater is mensenwerk. Maar wie werken er nu precies voor en achter de schermen?

Wie is wie?

Raad van Toezicht

  • Leontine van der Goes (voorzitter)
  • Sandra den Hamer (vice voorzitter)
  • Frank Haffmans
  • Uğur Özcan
  • Farid Tabarki
  • Janneke van der Wijk

Directie

Eline Arbo (artistiek directeur), Denise de Boer (zakelijk directeur) en Clayde Menso (algemeen directeur)

  • Myra Beckers (assistent Eline Arbo) | +31 (0)6 53 305 286
  • Pauline van der Linden (assistent Clayde Menso) | +31 (0)20 795 99 41

ITA Ensemble & gasten

Hélène Devos, Janni Goslinga, Marieke Heebink, Maarten Heijmans, Hans Kesting, Daniël Kolf, Minne Koole, Achraf Koutet, Maria Kraakman, Majd Mardo, Jesse Mensah, Chris Nietvelt, Eefje Paddenburg, Ilke Paddenburg, Gijs Scholten van Aschat, Bart Slegers, Eelco Smits, Steven Van Watermeulen

Daphne Agten, Joshua Albano, Nadia Amin, Evgenia Brendes, Bart Bijnens, Katelijne Damen, Rob Das, Joy Delima, Amber Docters van Leeuwen, Jip van den Dool, Shirin Eissa, Alexander Elmecky, Yahya Gaier, Laura de Geest, Sam Ghilaine, Aus Greidanus jr., Eva Heijnen, Hannah Hoekstra, Nina de Jong, Hugo Koolschijn, Sabine van Kuipers, Thor Louwerens, Yassine El Ouardi, Joep Paddenburg, Frieda Pittoors, Alwin Pulinckx, Nastaran Razawi Khorasani, Dewi Reijs, Felix Schellekens, Camilla Siegertsz, Iris Amber Stenger, Farida van den Stoom, 'Ntianu Stuger, Hanna van Vliet, Leon Voorberg, Noa van der Vorst, Dalorim Wartes

Dramaturgie

  • Johan Reyniers (hoofd) | +31 (0)20 523 99 32
  • Peter van Kraaij
  • Anna Sijbrands

Programmering & planning

  • René van der Pluijm (hoofd) | +31 (0)20 523 78 98
  • Anita van Dolen (programmeur dans) | +31 (0)20 523 77 09
  • Eefje van den Broek (programmering dans) | +31 (0)20 523 77 09
  • Daniël Kieft (programmeur theater)
  • Richard Kofi (programmeur theater)
  • Ada Goossens (planner) | +31 (0)20 523 77 18
  • Myra Beckers (planner)
  • Justin Smith (medewerker programmering) | +31 (0)20 523 7898
Artistiek bureau
  • Loesje Riethof (hoofd)
  • Myra Beckers (coördinator artistieke planning)
  • Ramon Huijbrechts (scenografisch technisch producent) | +31 (0)20 795 99 27

Academy

  • Anne Lotte Heijink (hoofd) | +31 (0)20 523 77 34
  • Rosa Fontein | +31 (0)20 795 99 25
  • Wilma Smilde (projectleider) | +31 (0)20 795 99 40
  • Iris Pattiapon | +31 (0)20 795 99 42
  • Benthe van Enk
  • Diederik Imfeld
  • Elles Leferink
  • Joanne Purperhart
  • Ayşe Nur Salli
  • Robin Tinkhof
  • Rachel Besemer (stagiair)
  • Michelle Dusoswa (stagiair)

Development

  • Tineke Franck (hoofd) | +31 (0)20 795 99 52
  • Nick van de Braak (accountmanager verhuur & relaties) | +31(0)20 523 78 67
  • Nicole van Hoeve (event manager)
  • Daan Van de Kamp - Ligtvoet (senior relatiemanager)
  • Gwen van der Meer (accountmanager particuliere schenkers) | +31 (0)20 523 78 66
  • Saran Ramsey (event manager) | +31 (0)20 795 99 96
  • Hanne Zeeman (medewerker) | +31 (0)20 795 99 41

Communicatie & media

  • Bart Buytenhek (interim hoofd) | +31 (0)20 523 77 72
  • Marlies Brugman | +31 (0)20 523 77 78
  • Nataša Cvjetković | +31 (0)20 795 99 35
  • Iris Istha | +31 (0)20 523 77 74
  • Keighley Luck | +31 (0)20 795 99 36
  • Julia Rachman | +31 (0)20 523 77 73
  • Winston Rodriguez | +31 (0)20 523 77 75
  • Marina Tenzin | +31 (0)20 523 77 71
  • Sanne Verhoef | +31 (0)20 795 99 39

Marketing

  • Marlene Kenens (hoofd)
  • Davy Melissen
  • Rosie Denton (collectie, informatie en archief)

Vormgeving & fotografie

  • Roel Van Berckelaer (hoofd vormgeving)
  • Dim Balsem (fotograaf)
  • Davy Bozonnet (grafisch ontwerper)
  • Fabian Calis (fotograaf)
  • Michelle Janssen (grafisch ontwerper)
  • Serena Kloet (grafisch ontwerper)
  • Django Walon (medewerker vormgeving)
  • Claire Anin (stagiair)

Bespreekbureau

  • Jasper Gilijamse (coördinator) | +31 (0)20 624 23 11
  • Julia de Dreu | +31 (0)20 624 23 11
  • Dorien Immig | +31 (0)20 624 23 11
  • Cristel van Kuik | +31 (0)20 624 23 11
  • Karlijn Mofers | +31 (0)20 624 23 11
  • Saskia van der Sluis | +31 (0)20 624 23 11
  • Jildou Straat | +31 (0)20 624 23 11
  • May Wolf | +31 (0)20 624 23 11

Productie

  • Michiel van Schijndel (hoofd) | +31 (0)20 795 99 04
  • Inge Zeilinga (coördinator) | +31 (0)20 795 99 03
  • Edith den Hamer | +31 (0)20 795 99 05
  • Kiki Meijerhoven | +31 (0)20 795 99 43
  • Eva Sol | +31 (0)20 795 99 07
  • Lisa Stronks | +31 (0)20 523 77 08
  • Casper Verploeg | +31 (0)20 523 77 06

Techniek

  • Reyer Meeter (hoofd) | +31 (0)20 523 77 32
  • Rick Liesveld (technisch producent) | +31 (0)20 795 99 09
  • Claudia van Dijck (technische planning) | +31 (0)20 523 77 30
  • Ruud de Vos (technische planning) | +31 (0)20 523 77 33
  • Joris Reijmer (technisch werkvoorbereider)
  • Henk de Haas (facilitair beheerder theatertechniek)

Toneelmeesters en 1e Inspiciënten

  • Valentijn Berkhout
  • Lex Boere
  • Kevin Cuyvers
  • Sebastiaan Kruijs
  • Rick Lautenschutz
  • Stijn van der Leeuw
  • Arist Richartz
  • Arjan Smook
  • Jonas de Vries

Inspiciënten

Quirijn van der Baan, Pepijn van Beek, Goos van den Berg (stage), Emile Bleeker, Adriaan Beukema, Bram Boere, Yannick Bruine de Bruin, Valentina Bruno, Paddy Dawson, Kevin Decker, Okke Dillo, Sander van Elteren, Xenia Filimonova, Johan Freuling, Sanna Galic, Danne Hekman, Rinse de Jong, Patrick Jonker, Daan Kapteijn, Zinzi Kemper, Wannes Klop, Matthijs Koning, Sebastiaan Kouwets, Boy van Maasakker, Olga Liashkova, David Logger, Nelis Meijer, Paul Meijer, Carlo Micali, Vincent Mouet, Wouter Pieters, Pieter Roodbeen, Fabrizio Santarelli, Dennis van Scheppingen, Michel Smouter, Jip van 't Veer, Thijs Veerman, Leo van der Zijden

Kostuumatelier

  • Wim van Vliet (hoofd) | +31 (0)20 795 99 12
  • Farida Bouhbouh
  • Claudia Pellegrini
  • Carlijn Veurink

Kap & grime

  • David Verswijveren
  • Mirjam Venema

Castingadvies

  • Hans Kemna

Boventiteling

  • Erik Borgman
  • Karolina Joniec
  • Jasmijn Ooms
  • Wessel Padberg

Repetitor

  • Robert Joosten

Financiën & administratie

  • Lucinda Bakker (interim hoofd)
  • Marijn Beneder
  • Onno Eijkelhof | + 31 (0)20 795 99 17
  • Melin Mommers
  • Alexandra Rossetti
  • Chevarie Wallerlei
  • Madeleine van Wensen
Contractmanagement
  • Timur Topuz | +31 (0)20 523 77 25
  • Kato Van der Speeten | +31 (0)20 523 7715

HRM

  • Astra Albertzoon (hoofd) | +31 (0)20 795 99 20
  • Pauline Hemmingway
  • Sascha Poll | +31 (0)20 523 77 26

Secretariaat & receptie

  • Banu Celik | +31 (0)20 795 99 00
  • Louise Dijker | +31 (0)20 795 99 00
  • Donnée Festen | +31 (0)20 795 99 00
  • Xenia Filimonova | +31 (0)20 795 99 00
  • Simon Groothand | +31 (0)20 795 99 00
  • Saydan Karaman | +31 (0)20 795 99 00
  • Gerrit van Leeuwen | +31 (0)20 795 99 00
  • Yannick Loman | +31 (0)20 795 99 00
  • Philip Hartzuiker | +31 (0)20 795 99 00
  • Joeri Kloppert | +31 (0)20 795 99 00
  • Anne-Jan Reijn | +31 (0)20 795 99 00
  • Isa Skolnik | +31 (0)20 795 99 00
  • Tessa Soeliman | +31 (0)20 795 99 00

Gebouw & facilitair

  • Marion Cornelissen (hoofd) | +31 (0)20 523 77 50
  • Caroline de Jong
  • Barbara Knoops
  • Roderick Lonis
  • John Muller

Kantinebeheer

  • Ingrid Mulder

Brasserie & publieksservice

  • Aart Jan Koppert (bedrijfsleider) | +31 (0)20 795 99 51
  • Gijs van Leverink (assistent bedrijfsleider) | +31 (0)20 795 99 98
  • Naomi Maatje (hoofd publieksservice) | +31 (0)20 795 99 53
  • Marko Lageveen (chefkok) | +31 (0)20 795 99 78
  • Daniëlle Boomstra (event & office coordinator) | +31 (0)20 795 99 97

Tariq Aberhoun, Lowie de Beer, Marly van den Berg, Perre Boskamp, Arlene Bosma, Wessel Breunissen, Joris Briët, Nora de Bruine, Sophie Carmiggelt, Floor Dommershuijzen, Freek Duinhof, Endurance Eghianruwa, Duifje Engbersen, Isabel Erven, Balthazar Glotain, Raya Hana, Stephanie Hennekens, Nicole van Hoeve, Gijs Homan, Mia Hudson, Isabel Janssen, Laura Jonker, Simone Kaboré, Gabriela Karpinska, David Kempers, Sara Kidane, Rowan Kievits, Thijs Koppert, Svenja Korevaar, Mooz Kuenen, Mathilde van der Linden, Zoë Lodewijks, Jamie Louis, Ties Maas, Naomi Maatje, Isa Manschot, Mara Marsman, Jochen Meijer, Chelsea Mokkum, Niels de Mossenau, Rasa Muller, Youna Mulock Houwer, Jodie Mylanus, Noortje Oostenbrink, Osas Otasowie, Jelle Ozinga, Maite Peferoen, Matteo Posa, Meeke van Raak, Aïcha van der Ree, Matej Rehak, Jeske Rezelman, Lukas de Ruiter, Momo Schaap, Simone Scholte, Josephine Scholte, Isa Skolnik, Philip Sloot, Feline van der Sluis, Martijn Smids, Zazoe Smit, Justin Smith, Rolof van Hövell tot Westervlier en Wezeveld, Roos van Laer, Dunja van der Velde, Franka Verlaan, Jonathan Vermeiren, Marit van der Vlist, Kiki Vloeberghs, Edwin Volkers, Francine van Wechem, Gino Wientjes, Thomas de Wit, Bart Ybema, Mees van Zanten, Kely Zapata Garcia

Vrijwilligers
Eva Dutilh, Riëtte Leo, Anneke Ploeger, Gea Schilte, Mirriam Schutgens, Jan Sluimer, Mara Teitler, Ben van Thienen, Thea Thomsen