Wie is wie?

Theater is mensenwerk. Maar wie werken er nu precies voor en achter de schermen op kantoor en artistiek? Hieronder een fijn lijstje.

KANTOOR

Directie
Wouter van Ransbeek / Marloes Vogel (assistent) | 020 - 795 99 23
Ivo van Hove / Kiki Meijerhoven (assistent) | 020 - 795 99 43
Margreet Wieringa / Marloes Vogel (assistent) | 020 - 795 99 23

Raad van Toezicht

Marry de Gaay Fortman (voorzitter), Leontine van der Goes (vice voorzitter), Frank Haffmans, Otto van der Harst, Nelsje Musch-Elzinga, Farid Tabarki, Janneke van der Wijk

Programmering & planning

René van der Pluijm (hoofd) | 020 - 523 77 18
Anita van Dolen (programmeur dans) | 020 - 523 77 18
Wiepke Westbroek (programmeur perspectief) | 020 - 523 77 16
Bart Huiskens (medewerker programmering theater) | 020 - 523 78 98
Jelle Verhoeff (medewerker programmering dans) | 020 - 523 77 09
Harm Scholten (senior planner) | 020 - 523 77 15
Yvette Schenker (bureaumanager) | 020 - 523 77 18

Artistieke planning
Renee Roetman (coördinator) | 020 - 795 99 24

Dramaturgie
Johan Reyniers (hoofd) | 020 - 523 99 32
Peter van Kraaij

Productie
Edith den Hamer (coördinator) | 020 - 795 99 05
Angelina Kroft | 020 - 795 99 07
Michiel van Schijndel | 020 - 795 99 04
Marjanne Wilmink | 020 - 523 77 06
Robert Rotgans | 020 - 523 77 08
Vera Hendriksen | 020 - 795 99 45

Development
Maurits Musch (hoofd) | 020 - 795 99 52
Liesbeth Sträter | 020 - 523 78 67
Lisa Wolsink | 020 - 795 99 41
Sandra Verstappen | 020 - 523 77 02

Communicatie
Pieter Haasnoot (hoofd) | 020 - 523 77 70
Selman Aqiqi | 020- 795 99 36
Bart Buytenhek | 020 - 523 77 72
Ewa Chojecka | 020 - 795 99 37
Lisa Groot | 020 - 523 77 78
Iris Istha | 020 - 523 77 74
Martine Jedema | 020 - 523 77 71
Dean Kappen | 020 - 523 77 75
Joris van den Ring-Bax | 020 - 795 99 39
Tamar Uylenburg | 020 - 523 77 73

Marketing
Marlene Kenens (hoofd) | 020 - 795 99 34
Davy Melissen | 020 - 523 77 77
Petra Wesselink

Educatie
Muriël Besemer | 020 – 523 77 19
Rosa Fontein | 020 - 795 99 25
Anne Lotte Heijink | 020 - 523 77 34
Wilma Smilde | 020 - 795 99 40
Marije Wiggers | 020 - 795 99 42

Vormgeving & fotografie
Jan Versweyveld
Ramón Huijbrechts (coördinator) | 020 - 795 99 27
Sara van Gelder, Serena Kloet, Bart Van Merode, Esther Noyons

Bespreekbureau
Jasper Gilijamse (hoofd) | 020 - 624 23 11
Dorien Immig, Leon Jacobs, Jacqueline Kooter, Karlijn Mofers, Jildou Straat, Anneke Timmerman, Myrthe Verdonk, May Wolf

Financiën

Yvonne Wijnker (hoofd) | 020 - 795 99 17
Hadia Anwary | 020 - 523 77 21
Marian Bakker | 020 - 795 99 18
Marcel Bouwman | 020 - 523 77 27
Christine Kappé | 020 - 523 77 20
Margot Knol | 020 - 523 77 22
Jan Tol | 020 - 795 99 16
Ilse Shewnaik | 020 - 523 77 23

Contractmanagement
Nazira Hammoud | 020 - 795 99 44
Timur Topuz | 020 - 523 77 25

Secretariaat
Angelique Alonso Rost | 020 - 523 77 10

HRM
Afke Pelgrum | 020 - 795 99 20
Diana Martens | 020 - 795 99 20
Sascha Poll | 020 - 523 77 26

Gebouwbeheer
Ron Ruurs (hoofd) | 020 - 523 77 50
Hans Huiskes, John Muller, Roderick Lonis, Jormen Logtmeijer

Theatertechniek
Hugo van Hulst (hoofd theatertechniek) | 020 - 523 77 32
Götz Schwörer (hoofd theatertechniek ensemble) | 020 - 795 99 02
Joris Mittelmeijer (coördinator technische planning) | 020 - 795 99 09
Stevin Blok (coördinator technische planning) | 020 - 523 77 33
Claudia van Dijck (coördinator technische planning) | 020 - 523 77 30
Fred Beezhold, Kevin Cuyvers, Hansjan Fokkens, Sebastiaan Kruijs, Rick Lautenschutz, Reyer Meeter, Arist Richartz, Arjan Smook, Tonny Taams, Wim Ubbels, Joost Verlinden, Joris Reijmer (1e inspiciënt)
Pepijn van Beek, Emile Bleeker, Bart Coenen, Okke Dillo, Sander van Elteren, Sanna Galic, Caroline de Jong, Patrick Jonker, Pim Kattouw, Zinzi Kemper, Wannes Klop, Matthijs Koning, Sebastiaan Kouwets, Stijn van der Leeuw, David Logger, Boy van Maasakker, Timo Merkies, Carlo Micali, Quincy Hélant Muller, Manon van den Nouland, Hans Pieksma, Peter Pieksma, Stephan Pot, Pieter Roodbeen, Dennis van Scheppingen, Martijn Smolders, Michel Smouter, Erwin Sterk, Mark Thewessen, Chris Tijsmans, Jeffrey van Vloten, Ruud de Vos, Daan Westendorp, Jordi Wolswijk, Leo van der Zijden, Paul van der Zouwe (inspiciënt)

Receptie
Donnée Festen, Simon Groothand, Gerrit van Leeuwen, Joost Kuper-Ravelli, Linda Delis, Philip Hartzuiker, Joeri Kloppert, Esther Duysker, Anne-Jan Reijn, Richard Cuiper

Kantinebeheer

Julie Griffiths, Hennie Beilemans, Ingrid Mulder

Horeca & Publieksservice
Aart Jan Koppert (bedrijfsleider) | 020 - 795 99 51
Gijs van Levering (assistent bedrijfsleider) | 020 - 795 99 98
Saran Ramsey (event manager) | 020-795 99 96

Publieksservice
Frederi Strijbosch (coördinator) | 020 - 795 99 53
Lien Baelde, Pepijn van den Berg, Jens Bex, Brigit Biersteker, Maarten Bos, David Breebaart, Astrid Cattel, David Danner, Sarah Danner, Kevin Dickie, Jascha Dikker, Jitske van der Does, Zoe van Duijn, Simone Eggen, Otis Eversteijn, Ayrton Fraenk, Thomas Geleijnse, Hannah Golyardi, Sanne de Groot, Nicole van der Gugten, Laura Haman, Iris van den Heuvel, Djai Kalicharan, Rogier de Keiser, Sara Kidane, Chris Kienhuis, Imme Kievit, Jasper Koopmans, Casper Koster, Sanne van Loenen, Loui Meeuwissen, Saskia Mollen, Jill Nieuwland, Sophia van der Putten, Joella Reket, Jeske Rezelman, Michel Soomers, Suzanne van der Stap, Sofie Stappers, Rick van der Steen, Robin Streefkerk, Reina Trifunovic, Thomas van der Beek, Sophia van der Putten, Saul van der Zwaard, Djoeke van Kooten, Pien Visser, Joella de Vos, Maud Wiemeijer, Rebecca Wijnruit, Thomas de Wit

Café|Brasserie
Tariq Aberhoun, Abdul Karim Ali, Hannah Bende, Marly van den Berg, Danielle Boomstra, Jeroen van den Born, Tim van Broeckhuysen, Minerva Bron, Tobias Brouwer, Stanley van Buren, Nino Christoffel, Lisa van Dijke, Correx Duchenne, Frank Efe, Maricke Flierman, Sander Georgiades, Frank de Haan, Eva Haas, Tony Hillick, Cecilia Hoezen, Lien van den Hoven, Lisa de Koning, Hiske Krammer, Lot van der Lee, Celine Louis, Anyssa Maipauw, Abdeltif Mazari, Rasa Muller, Romee van Nielen, Ayse Nur Salli, Tim Pieterson, Hannes van Rijthoven, Tim Schoen, Rianne Super, Maxim Terpstra, Gijs Vente, Duko de Vries, Daniel Washington, Maarten Willikers

Voorbeschouwers
Céline Buren, Annemiek Lely, Danielle Ludwig, Constant Meijers, Mirjam Midderham, Karlijn Mofers, Jordi Ribot, Syarda Steers, Susanne Visser

Vrijwilligers
Linda Asseper, Stephanie Bolder, Marrit Boomsma, Carina Boone, Anouschka Dolislager, Eva Dutilh, Rebecca de Feijter, Larissa Korotkikh, Vera Leenarts, Hein van Leeuwen, Riette Leo, Bettine van Paassen, Anneke Ploeger, Sieta Rudrasingh, Gea Schilte, Mirriam Schutgens, Ben van Thienen

ARTISTIEK

Ensemble 18|19
Hélène Devos, Fred Goessens, Janni Goslinga, Aus Greidanus jr., Marieke Heebink, Maarten Heijmans, Robert de Hoog, Hans Kesting, Hugo Koolschijn, Achraf Koutet, Maria Kraakman, Majd Mardo, Ramsey Nasr, Chris Nietvelt, Celia Nufaar, Frieda Pittoors, Halina Reijn, Gijs Scholten van Aschat, Bart Slegers, Eelco Smits, Steven Van Watermeulen

Gastacteurs 18|19
Claire Bender, Bart Bijnens, Violet Braeckman, Hajo Bruins, Thomas Cammaert, Charlie-Chan Dagelet, Mingus Dagelet, Katelijne Damen, Jip van den Dool, Khaldoun Alexander Elmecky, Barry Emond, Malou Gorter, Abke Haring, Eva Heijnen, Noortje Herlaar, Stacyian Jackson, Gaite Jansen, Faas Jonkers, Emma Josten, Poema Kitseroo, Minne Koole, Djamila Landbrug, Rob Malasch, Joep Paddenburg, Massimo Pesik, Alwin Pulinckx, Dewi Reijs, Lineke Rijxman, David Roos, Vanja Rukavina, Luca Savazzi, Michael Schnörr, Harm Duco Schut, Truus te Selle, Camilla Siegertsz, Jip Smit, Josha Stradowski, Leon Voorberg, Mandela Wee Wee, Maartje van de Wetering, Benjamin de Wit

Regisseurs 18|19
Maren E. Bjørseth, Michiel van Erp, Julien Gosselin, Ivo van Hove, Robert Icke, Simon McBurney, Nanouk Leopold, Luk Perceval, Simon Stone

Bewerkers/Vertalers
Rik van den Bos, Jan Bogaerts, Janine Brogt, Bart Van den Eynde, Robert Icke, Rob Klinkenberg, Peter Van Kraaij, Tayseer Nase, Ramsey Nasr, Luk Perceval, Halina Reijn, Jan Van Rheenen, Erica van Rijsewijk, Simon Stone, Koen Tachelet, Jibbe Willems, Karst Woudstra

Dramaturgen
Bart Van den Eynde, Jan Peter Gerrits, Peter Van Kraaij, Krystian Lada, Johan Reyniers

Scenografen
Hildegard Bechtler, Katrin Brack, Elsje de Bruijn, Lizzie Clachan, Hubert Colas, Bob Cousins, Andrew Lieberman, Jan Versweyveld

Lichtontwerpers
Natasha Chivers, Mark van Denesse, James Farncombe, Andrew Lieberman, Bernie Van Velzen, Jan Versweyveld

Video-ontwerpers
Katharina Wartena (editor), Tal Yarden, Theunis Zijlstra

Choreografen
Koen Augustijnen, Ted Stoffer

Componisten
Leoš Janácek, Annelies Van Parys, Eric Sleichim, Jeroen van Veen, Harry de Wit

Geluidsontwerpers
Roeland Fernhout, Daniel Freitag, Tom Gibbons, Stefan Gregory, Timo Merkies, Donato Wharton

Muzikanten
Bl!Ndman [Brass]: Max van der Brand, Koen Kaptijn, Konstantin Koev, Charlotte Van Passen, Daniel Quiles Cascant, Daniel Ruibal Ortigueira, Bl!Ndman [Drums]: Yves Goemaere, Hannes Nieuwlaet, Christiaan Saris, Bl!Ndman [Strings]: Stefanie van Backlé, Monica Goicea, Suzanne Vermeyen, Femke Verstappen, leden Kooracademie De Munt, Steve Dugardin, Peter Gijsbertsen, Marie Hamard, Ed Lyon, Lada Valešová, Jeroen van Veen, Harry de Wit

Kostuums
An D’Huys, Wojciech Dziedzic, Annelies Vanlaere, Wim van Vliet

Kostuumatelier & kleedwerk
Wim van Vliet (hoofd) | 020 - 795 99 12
Farida Bouhbouh, Jacolien Honders, Claudia Pellegrini, Fauve Ryckebusch,

Kap & grime
Bella Scholten, David Verswijveren, Miriam Venema

Assistenten regie
Olivier Diepenhorst, Dries Gijsels, Frans Willem de Haas, Daniel ’t Hoen, Jorinde Keesmaat, Boris Kip, Nina de la Parra, Tatiana Pratley

Assistenten scenografie
Ramón Huijbrechts, Bart Van Merode

Castingadvies
Hans Kemna

Kindercasting
Martha Mojet

Kinderbegeleiding
Maja van der Esch

Boventiteling
Erik Borgman, Karolina Joniec, Suzanne Souverein

Repetitor
Robert Joosten

Theaterdocenten & juniorregisseurs
Anika Abbing, Petra Beers, Karlijn Benthem, Kim Berkenhagen, Yahmani Blackman, Nilay Ceber, Joske Daamen, Joost Claes, Rosa Fontein, Maartje Ghijsen, Tim van den Heuvel, Michel Hormes, Emke Idema, Diederik Imfeld, Birgit van der Jagt, Eline Janssen, Djamila Landbrug, Daan Lazonder, Janna de Lathouder, Laura Liefting, Ilon Lodewijks, Rocco van Loenen, Victor Mentink, Feadan McCall, Chantal Mooij, Daniela Oonk, Simone Roerig, Roxanne Stam, Priscilla Vaudelle, Nynke Vermuë

Co-commissioners
Barbican Londen, Théâtre National De Chaillot, Wiener Festwochen

Coproducenten
Bl!Ndman, Beijing Music Festival,De Munt/La Monnaie, Holland Festival, Koninklijk Concertgebouworkest, Maison des Arts de Créteil, Muziektheater Transparant, Kaaitheater, Klarafestival, Ruhrtriënnale, Operadagen Rotterdam, Théâtre de la Place, (Liège), Les Théâtres de la Ville de Luxembourg,Toneelschuur Producties, Toneelhuis, International Ibsen Fellowship Philip Loubser Foundation

Alliantiepartner Adelheid|Female Economy
Bregtje Angenois Bos, Abida Bagga, Dennis van Galen, Malika Hamdaoui, Anne-Marth Hogewoning, Najat Kaddour, Fanny Kuitenbrouwer, Elly Ludenhoff, Titus Muizelaar, Seval Okyay, Havva Oral, Nazmiye Oral, Meral Polat, Adelheid Roosen, Lauren Rissik, Myriam Sahraoui, Mama Sophia A-Tjak-Hiwat, Çigdem Yüksel