Wie is wie?

Theater is mensenwerk. Maar wie werken er nu precies voor en achter de schermen op kantoor en artistiek? Hieronder een fijn lijstje.

KANTOOR

Directie
Wouter van Ransbeek / Assistent: Marloes Vogel: 020 - 795 99 23
Ivo van Hove / Assistent: Kiki Meijerhoven: 020 - 795 99 43

Raad van Toezicht

Marry de Gaay Fortman (voorzitter), Leontine van der Goes (vice voorzitter), Frank Haffmans, Otto van der Harst, Nelsje Musch-Elzinga, Farid Tabarki, Janneke van der Wijk

Programmering & planning

Hoofd: René van der Pluijm
Programmeur dans: Anita van Dolen
Medewerker programmering theater: Bart Huiskens | 020 - 523 77 18
Senior planner: Harm Scholten | 020 - 523 77 15
Medewerker programmering dans: Jelle Verhoeff | 020 - 523 77 09
Perspectief programma's: Wiepke Westbroek | 020 - 523 77 16
Coördinator artistieke planning: Renee Roetman

Productie

Edith den Hamer (coördinator productie), Vera Hendriksen, Angelina Kroft, Robert Rotgans, Michiel van Schijndel, Marjanne Wilmink

Educatie

Hoofd: Elze van der Steen | 020 - 523 77 19
Medewerkers: Rosa Fontein, Anne Lotte Heijink, Wilma Smilde, Marije Wiggers

Development
Hoofd: Maurits Musch (hoofd)
Medewerkers: Alice Duiven, Lisa Wolsink, Sandra Verstappen

Vormgeving & fotografie
Hoofd: Jan Versweyveld
Coördinator: Ramón Huijbrechts | 020 795 99 27
Medewerkers: Sara van Gelder, Serena Kloet, Bart Van Merode, Esther Noyons, Henri Verhoef

Marketing en Communicatie
Hoofd communicatie: Joep Grooteman | 020 - 523 77 70
Hoofd marketing: Marlène Kenens | 020 - 795 99 34
Marketing: Davy Melissen | 020 - 523 77 77
Senior communicatie: Martine Jedema | 020 - 523 77 71
Communicatie: Lisa Groot | 020 - 523 77 78
Communicatie: Bart Buytenhek | 020 - 523 77 72
Communicatie: Selman Aqiqi | 020- 795 99 36
Communicatie: Ewa Chojecka | 020 - 795 99 37
Communicatie: Joris van den Ring-Bax | 020 - 523 77 73
Junior communicatie: Iris Istha | 020 - 523 77 74
Digitaal strateeg: Dean Kappen | 020 - 523 77 75
Tekstschrijver: Arjan Reinders | 020 - 523 78 68
Coördinatie, website en aankleding: Tamar Uylenburg | 020 - 523 77 73
Stagiaire communicatie: Birgit Tjepkema

Bespreekbureau

Hoofd: Jasper Gilijamse | 020 - 624 23 11
Medewerkers: Anneke Timmerman, Jacqueline Kooter, Jildou Straat, Leon Jacobs, May Wolf, Myrthe Verdonk, Petra Wesselink, Karlijn Mofers, Dorien Immig

Financiën

Hoofd: Yvonne Wijnker | 020 - 795 99 17
Eerste medewerker: Marcel Bouwman | 020 - 523 77 27
Medewerkers: Hadia Anwary, Ilse Shewnaik, Margot Knol, Trudy Stroeken, Christine Kappé, Marian Bakker

Secretariaat
Angelique Alonso Rost | 020 - 523 77 10

P&O
Diana Martens, Sascha Poll

Receptie 020 - 5237700

Donnée Festen, Simon Groothand, Gerrit van Leeuwen, Joost Kuper-Ravelli, Linda Delis, Philip Hartzuiker, Joeri Kloppert, Esther Duysker, Anne-Jan Reijn

Kantinebeheer

Julie Griffiths, Hennie Beilemans

Gebouwbeheer
Hoofd Technische Dienst: Ron Ruurs | 020 - 523 77 50
Medewerkers: Hans Huiskes, John Muller, Roderick Lonis, Jormen Logtmeijer

Theatertechniek
Hoofd Theatertechniek: Hugo van Hulst | 020 - 523 77 32
Hoofd Theatertechniek ensemble: Götz Schwörer |
Theatertechnisch planner & werkvoorbereider: Stevin Blok | 020 - 523 77 33
Theatertechnisch planner & werkvoorbereider: Claudia van Dijck | 020 - 523 77 30
1e inspiciënt: Fred Beezhold, Kevin Cuyvers, Hansjan Fokkens, Sebastiaan Kruijs, Rick Lautenschutz, Reyer Meeter, Arist Richartz, Arjan Smook, Tonny Taams, Wim Ubbels, Joost Verlinden
inspiciënt: Pepijn van Beek, Emile Bleeker, Bart Coenen, Okke Dillo, Sander van Elteren, Sanna Galic, Caroline de Jong, Patrick Jonker, Tony Kat, Pim Kattouw, Zinzi Kemper, Wannes Klop, Matthijs Koning, Sebastiaan Kouwets, Stijn van der Leeuw, David Logger, Boy van Maasakker, Timo Merkies, Quincy Hélant Muller, Manon van den Nouland, Hans Pieksma, Peter Pieksma, Stephan Pot, Tim Ruiters, Pieter Roodbeen, Dennis van Scheppingen, Martijn Smolders, Michel Smouter, Erwin Sterk, Mark Thewessen, Chris Tijsmans, Jeffrey van Vloten, Ruud de Vos, Daan Westendorp, Jordi Wolswijk, Leo van der Zijden, Paul van der Zouwe

Café-Brasserie en Publieksservice
Hoofd Horeca en Publieksservice: Aart Jan Koppert
Assistent bedrijfsleider: Gijs van Levering
Meeting & events: Saran Ramsey | 020-795 99 96

Vrijwilligers
Linda Asseper, Stephanie Bolder, Marrit Boomsma, Carina Boone, Anouschka Dolislager, Eva Dulith, Rebecca de Feijter, Larissa Korotkikh, Vera Leenarts, Hein van Leeuwen, Riette Leo, Bettine van Paassen, Anneke Ploeger, Sieta Rudrasingh, Gea Schilte, Mirriam Schutgens, Ben van Thienen

Publieksservice
Lien Baelde, Pepijn van den Berg, Jens Bex, Brigit Biersteker, Maarten Bos, David Breebaart, Astrid Cattel, David Danner, Sarah Danner, Kevin Dickie, Jascha Dikker, Jitske van der Does, Zoe van Duijn, Simone Eggen, Otis Eversteijn, Ayrton Fraenk, Thomas Geleijnse, Hannah Golyardi, Sanne de Groot, Nicole van der Gugten, Laura Haman, Iris van den Heuvel, Djai Kalicharan, Rogier de Keiser, Sara Kidane, Chris Kienhuis, Imme Kievit, Jasper Koopmans, Casper Koster, Sanne van Loenen, Loui Meeuwissen, Saskia Mollen, Jill Nieuwland, Sophia van der Putten, Joella Reket, Jeske Rezelman, Michel Soomers, Suzanne van der Stap, Sofie Stappers, Rick van der Steen, Robin Streefkerk, Reina Trifunovic, Thomas van der Beek, Sophia van der Putten, Saul van der Zwaard, Djoeke van Kooten, Pien Visser, Joella de Vos, Maud Wiemeijer, Rebecca Wijnruit, Thomas de Wit

ITA–Café|Brasserie
Tariq Aberhoun, Abdul Karim Ali, Hannah Bende, Marly van den Berg, Danielle Boomstra, Jeroen van den Born, Tim van Broeckhuysen, Minerva Bron, Tobias Brouwer, Stanley van Buren, Nino Christoffel, Lisa van Dijke, Correx Duchenne, Frank Efe, Maricke Flierman, Sander Georgiades, Frank de Haan, Eva Haas, Tony Hillick, Cecilia Hoezen, Lien van den Hoven, Lisa de Koning, Hiske Krammer, Lot van der Lee, Celine Louis, Anyssa Maipauw, Abdeltif Mazari, Rasa Muller, Romee van Nielen, Ayse Nur Salli, Tim Pieterson, Hannes van Rijthoven, Tim Schoen, Rianne Super, Maxim Terpstra, Gijs Vente, Duko de Vries, Daniel Washington, Maarten Willikers

Alliantiepartner Adelheid|Female Economy
Bregtje Angenois Bos, Abida Bagga, Dennis van Galen, Malika Hamdaoui, Anne-Marth Hogewoning, Najat Kaddour, Fanny Kuitenbrouwer, Elly Ludenhoff, Titus Muizelaar, Seval Okyay, Havva Oral, Nazmiye Oral, Meral Polat, Adelheid Roosen, Lauren Rissik, Myriam Sahraoui, Mama Sophia A-Tjak-Hiwat, Çigdem Yüksel

ARTISTIEK

Ensemble 18/19
Hélène Devos, Fred Goessens, Janni Goslinga, Aus Greidanus jr., Marieke Heebink, Maarten Heijmans, Robert de Hoog, Hans Kesting, Hugo Koolschijn, Achraf Koutet, Maria Kraakman, Majd Mardo, Ramsey Nasr, Chris Nietvelt, Celia Nufaar, Frieda Pittoors, Halina Reijn, Gijs Scholten van Aschat, Bart Slegers, Eelco Smits, Steven Van Watermeulen

Gast-acteurs 18/19
Claire Bender, Bart Bijnens, Violet Braeckman, Hajo Bruins, Thomas Cammaert, Charlie-Chan Dagelet, Mingus Dagelet, Katelijne Damen, Jip van den Dool, Khaldoun Alexander Elmecky, Barry Emond, Malou Gorter, Abke Haring, Eva Heijnen, Noortje Herlaar, Stacyian Jackson, Gaite Jansen, Faas Jonkers, Emma Josten, Poema Kitseroo, Minne Koole, Djamila Landbrug, Rob Malasch, Joep Paddenburg, Massimo Pesik, Alwin Pulinckx, Dewi Reijs, Lineke Rijxman, David Roos, Vanja Rukavina, Luca Savazzi, Michael Schnörr, Harm Duco Schut, Truus te Selle, Camilla Siegertsz, Jip Smit, Josha Stradowski, Leon Voorberg, Mandela Wee Wee, Maartje van de Wetering, Benjamin de Wit

Regisseurs 18/19
Maren E. Bjørseth, Michiel van Erp, Julien Gosselin, Ivo van Hove, Robert Icke, Simon McBurney, Nanouk Leopold, Luk Perceval, Simon Stone

Bewerkers/Vertalers
Rik van den Bos, Jan Bogaerts, Janine Brogt, Bart Van den Eynde, Robert Icke, Rob Klinkenberg, Peter Van Kraaij, Tayseer Nase, Ramsey Nasr, Luk Perceval, Halina Reijn, Jan Van Rheenen, Erica van Rijsewijk, Simon Stone, Koen Tachelet, Jibbe Willems, Karst Woudstra

Dramaturgen
Bart Van den Eynde, Jan Peter Gerrits, Peter Van Kraaij, Krystian Lada, Johan Reyniers (hoofd)

Scenografen
Hildegard Bechtler, Katrin Brack, Elsje de Bruijn, Lizzie Clachan, Hubert Colas, Bob Cousins, Andrew Lieberman, Jan Versweyveld

Lichtontwerpers
Natasha Chivers, Mark van Denesse, James Farncombe, Andrew Lieberman, Bernie Van Velzen, Jan Versweyveld

Video-ontwerpers
Katharina Wartena (editor), Tal Yarden, Theunis Zijlstra

Choreografen
Koen Augustijnen, Ted Stoffer

Componisten
Leoš Janácek, Annelies Van Parys, Eric Sleichim, Jeroen van Veen, Harry de Wit

Geluidsontwerpers
Roeland Fernhout, Daniel Freitag, Tom Gibbons, Stefan Gregory, Timo Merkies, Donato Wharton

Muzikanten
Bl!Ndman [Brass]: Max van der Brand, Koen Kaptijn, Konstantin Koev, Charlotte Van Passen, Daniel Quiles Cascant, Daniel Ruibal Ortigueira, Bl!Ndman [Drums]: Yves Goemaere, Hannes Nieuwlaet, Christiaan Saris, Bl!Ndman [Strings]: Stefanie van Backlé, Monica Goicea, Suzanne Vermeyen, Femke Verstappen, leden Kooracademie De Munt, Steve Dugardin, Peter Gijsbertsen, Marie Hamard, Ed Lyon, Lada Valešová, Jeroen van Veen, Harry de Wit

Kostuums
An D’Huys, Wojciech Dziedzic, Annelies Vanlaere, Wim van Vliet

Kostuumatelier & kleedwerk
Farida Bouhbouh, Jacolien Honders, Claudia Pellegrini, Fauve Ryckebusch, Wim van Vliet (hoofd)

Kap & grime
Bella Scholten, David Verswijveren, Miriam Venema

Voorbeschouwers
Céline Buren, Annemiek Lely, Danielle Ludwig, Constant Meijers, Mirjam Midderham, Karlijn Mofers, Jordi Ribot, Syarda Steers, Susanne Visser

Assistenten Regie
Olivier Diepenhorst, Dries Gijsels, Frans Willem de Haas, Daniel ’t Hoen, Jorinde Keesmaat, Boris Kip, Nina de la Parra, Tatiana Pratley

Assistenten scenografie
Ramón Huijbrechts, Bart VanMerode

Castingadvies
Hans Kemna

Kindercasting
Martha Mojet

Kinderbegeleiding
Maja van der Esch

Boventiteling
Erik Borgman, Karolina Joniec, Suzanne Souverein

Repetitor
Robert Joosten

Theaterdocenten & juniorregisseurs
Anika Abbing, Petra Beers, Karlijn Benthem, Kim Berkenhagen, Yahmani Blackman, Nilay Ceber, Joske Daamen, Joost Claes, Rosa Fontein, Maartje Ghijsen, Tim van den Heuvel, Michel Hormes, Emke Idema, Diederik Imfeld, Birgit van der Jagt, Eline Janssen, Djamila Landbrug, Daan Lazonder, Janna de Lathouder, Laura Liefting, Ilon Lodewijks, Rocco van Loenen, Victor Mentink, Feadan McCall, Chantal Mooij, Daniela Oonk, Simone Roerig, Roxanne Stam, Priscilla Vaudelle, Nynke Vermuë

Co-commissioners
Barbican Londen, Théâtre National De Chaillot, Wiener Festwochen

Coproducenten
Bl!Ndman, Beijing Music Festival,De Munt/La Monnaie, Holland Festival, Koninklijk Concertgebouworkest, Maison des Arts de Créteil, Muziektheater Transparant, Kaaitheater, Klarafestival, Ruhrtriënnale, Operadagen Rotterdam, Théâtre de la Place, (Liège), Les Théâtres de la Ville de Luxembourg,Toneelschuur Producties, Toneelhuis, International Ibsen Fellowship Philip Loubser Foundation