Wie is wie?

Theater is mensenwerk. Maar wie werken er nu precies voor en achter de schermen?

Wie is wie?

Raad van Toezicht

  • Marry de Gaay Fortman (voorzitter)
  • Leontine van der Goes (vice voorzitter)
  • Frank Haffmans
  • Farid Tabarki
  • Janneke van der Wijk

Directie

  • Ivo van Hove
  • Clayde Menso
  • Eline Arbo (associate artistic director)
  • Margreet Wieringa
  • Gabriël Oostvogel (interim)
  • Kiki Meijerhoven (assistent Ivo van Hove) | +31 (0)20 795 99 43
  • Pauline van der Linden (assistent Clayde Menso) | +31 (0)20 795 99 41

ITA-ensemble & gasten

Hélène Devos, Janni Goslinga, Aus Greidanus jr., Marieke Heebink, Maarten Heijmans, Hans Kesting, Daniël Kolf, Hugo Koolschijn, Achraf Koutet, Maria Kraakman, Majd Mardo, Jesse Mensah, Chris Nietvelt, Celia Nufaar, Eefje Paddenburg, Ilke Paddenburg, Frieda Pittoors, Gijs Scholten van Aschat, Bart Slegers, Steven Van Watermeulen

Selin Akkulak, Nadia Amin, Ozan Aydogan, Frieda Barnhard, Pierre Bokma, Flory Curescu, Katelijne Damen, Joy Delima, Jacob Derwig, Jip van den Dool, Yahya Gaier, Emma Hanekroot, Eva Heijnen, Edwin Jonker, Nina de Jong, Sinem Kavus, Katharina Ludwig, Ramsey Nasr, Joep Paddenburg, Alwin Pulinckx, Nastaran Razawi Khorasani, Dewi Reijs, Felix Schellekens, Eelco Smits, Iris Amber Stenger, Farida van den Stoom, Noa van der Vorst, Bai Li Wiegmans

Dramaturgie

  • Johan Reyniers (hoofd) | +31 (0)20 523 99 32
  • Peter van Kraaij
  • Maria Luttikhuis
  • Anna Sijbrands
  • Sifra Kramer (stagiair)

Programmering & planning

  • René van der Pluijm (hoofd) | +31 (0)20 523 78 98
  • Anita van Dolen (programmeur dans) | +31 (0)20 523 77 09
  • Bart Huiskens (programmeur theater) | +31 (0)20 523 78 98
  • Eefje van den Broek (programmering dans) | +31 (0)20 523 77 09
  • Ada Goossens (planner) | +31 (0)20 523 77 18
  • Drieske Steijl (stagiair) | +31 (0)20 523 78 96
Artistiek bureau
  • Loesje Riethof (hoofd)
  • Myra Beckers (coördinator artistieke planning)
  • Ramon Huijbrechts (scenografisch technisch producent) | +31 (0)20 795 99 27

Academy

  • Muriël Besemer (hoofd) | +31 (0)20 523 77 19
  • Anne Lotte Heijink (zakelijk coördinator) | +31 (0)20 523 77 34
  • Rosa Fontein | +31 (0)20 795 99 25
  • Wilma Smilde (projectleider) | +31 (0)20 795 99 40
  • Lisa Stronks | +31 (0)20 795 99 42
  • Diederik Imfeld
  • Evelien Kanters
  • Wouke Van Paassen
  • Joanne Purperhart
  • Noa Pylyser
  • Ayşe Nur Salli
  • Arjan Schoolderman
  • Gijs Faassen (stage)
  • Kate Hoffman (stage)
  • Samuela Papotto (stage)
  • Ramona Verkerk (stage)
  • Zamity Mitelembe (stage)

Development

  • Maurits Musch (hoofd) | +31 (0)20 795 99 52
  • Nick van de Braak | +31(0)20 523 78 67
  • Tineke Franck (accountmanager partnerships) | +31 (0)20 795 99 52
  • Gwen van der Meer | +31 (0)20 523 78 66
  • Saran Ramsey (event manager) | +31 (0)20 795 99 96
  • Sandra Verstappen (coordinator sponsoring) |+31 (0)20 523 77 02
  • Hanne Zeeman | +31 (0)20 795 99 41

Communicatie & media

  • Maurits Musch (hoofd) | +31 (0)20 795 99 52
  • Marlies Brugman | +31 (0)20 523 77 78
  • Jesse Burkunk | +31 (0)20 523 7868
  • Bart Buytenhek | +31 (0)20 523 77 72
  • Nataša Cvjetković | +31 (0)20 795 99 35
  • Iris Istha | +31 (0)20 523 77 74
  • Keighley Luck | +31 (0)20 795 99 36
  • Julia Rachman | +31 (0)20 523 77 73
  • Winston Rodriguez | +31 (0)20 523 77 75
  • Jan Schoon | +31 (0)20 795 99 39
  • Joëlla de Vos | +31 (0)20 523 77 71
  • Beaudine Wagenaar (stagiair) | +31 (0)20 795 99 37

Marketing

  • Marlene Kenens (hoofd)
  • Davy Melissen
  • Rosie Denton (collectie, informatie en archief)

Vormgeving & fotografie

  • Roel Van Berckelaer (hoofd)
  • Dim Balsem
  • Fabian Calis
  • Sara Fortuin
  • Serena Kloet
  • Bart van Merode

Bespreekbureau

  • Jasper Gilijamse (coördinator) | +31 (0)20 624 23 11
  • Julia de Dreu | +31 (0)20 624 23 11
  • Marie-Louise Hodge | +31 (0)20 624 23 11
  • Dorien Immig | +31 (0)20 624 23 11
  • Jacqueline Kooter | +31 (0)20 624 23 11
  • Karlijn Mofers | +31 (0)20 624 23 11
  • Saskia van der Sluis | +31 (0)20 624 23 11
  • Jildou Straat | +31 (0)20 624 23 11
  • May Wolf | +31 (0)20 624 23 11

Productie

  • Michiel van Schijndel (hoofd) | +31 (0)20 795 99 04
  • Zaphira Bor | +31 (0)20 795 99 45
  • Emma van Buuren | +31 (0)20 523 77 08
  • Edith den Hamer | +31 (0)20 795 99 05
  • Rebecca Heikamp
  • Kiki Meijerhoven | +31 (0)20 795 99 43
  • Marleen Koens
  • Eva Sol | +31 (0)20 795 99 07
  • Inge Zeilinga | +31 (0)20 795 99 03

Techniek

  • Reyer Meeter (hoofd) | +31 (0)20 523 77 32
  • Rick Liesveld (technisch producent) | +31 (0)20 795 99 09
  • Claudia van Dijck (technische planning) | +31 (0)20 523 77 30
  • Frans van der Bijl (technische planning) +31 (0)20 523 77 33
  • Joris Reijmer (technisch werkvoorbereider)
  • Henk de Haas (facilitair beheerder theatertechniek)

1e Inspiciënten

  • Kevin Cuyvers
  • Hansjan Fokkens
  • Sebastiaan Kruijs
  • Rick Lautenschutz
  • Stijn van der Leeuw
  • Daan van Oene
  • Arist Richartz
  • Arjan smook
  • Wim Ubbels

Inspiciënten

Pepijn van Beek, Emile Bleeker, Adriaan Beukema, Yannick Bruine de Bruin, Paddy Dawson, Okke Dillo, Sander van Elteren, Sanna Galic, Danne Hekman, Caroline de Jong, Rinse de Jong, Patrick Jonker, Daan Kapteijn, Zinzi Kemper, Wannes Klop, Matthijs Koning, Sebastiaan Kouwets, Boy van Maasakker, Lorenzo Mirra, Berend van Leer (stage), David Logger, Nelis Meijer, Paul Meijer, Carlo Micali, Wouter Pieters, Pieter Roodbeen, Fabrizio Santarelli, Dennis van Scheppingen, Michel Smouter, Sjoerd Taekema, Jip van 't Veer, Ruud de Vos, Leo van der Zijden.

Kostuumatelier

  • Wim van Vliet (hoofd) | +31 (0)20 795 99 12
  • Farida Bouhbouh
  • Claudia Pellegrini
  • Carlijn Veurink

Kap & grime

  • David Verswijveren
  • Miriam Venema

Castingadvies

  • Hans Kemna

Boventiteling

  • Erik Borgman
  • Karolina Joniec
  • Suzanne Souverein

Repetitor

  • Robert Joosten

Financiën & administratie

  • Marina de Kanter (interim hoofd) | +31 (0)20 795 99 17
  • Harley van Aalderen
  • Lucinda Bakker
  • Marijn Beneder
  • Melody Harrewijnen
  • Margot Knol | +31 (0)20 523 77 22
  • Gepke van de Laar
  • Melin Mommers
  • Alexandra Rossetti
  • Chevarie Wallerlei
  • Madeleine van Wensen
Contractmanagement
  • Timur Topuz | +31 (0)20 523 77 25
  • Liesje Leertouwer
  • Marloes Vogel | +31 (0)20 523 77 16

HRM

  • Afke Pelgrum | +31 (0)20 795 99 20
  • Pauline Hemmingway
  • Sascha Poll | +31 (0)20 523 77 26

Secretariaat & receptie

  • Banu Celik | +31 (0)20 795 99 00
  • Louise Dijker | +31 (0)20 795 99 00
  • Donnée Festen | +31 (0)20 795 99 00
  • Xenia Filimonova | +31 (0)20 795 99 00
  • Simon Groothand | +31 (0)20 795 99 00
  • Saydan Karaman | +31 (0)20 795 99 00
  • Gerrit van Leeuwen | +31 (0)20 795 99 00
  • Yannick Loman | +31 (0)20 795 99 00
  • Philip Hartzuiker | +31 (0)20 795 99 00
  • Joeri Kloppert | +31 (0)20 795 99 00
  • Anne-Jan Reijn | +31 (0)20 795 99 00
  • Tessa Soeliman | +31 (0)20 795 99 00

Gebouw & facilitair

  • Marion Cornelissen (hoofd) | +31 (0)20 523 77 50
  • Barbara Knoops
  • Jormen Logtmeijer
  • Roderick Lonis
  • John Muller

Kantinebeheer

  • Ingrid Mulder

Brasserie & publieksservice

  • Aart Jan Koppert (bedrijfsleider) | +31 (0)20 795 99 51
  • Gijs van Leverink (assistent bedrijfsleider) | +31 (0)20 795 99 98
  • Jeroen van der Gugten (hoofd publieksservice) | +31 (0)20 795 99 53

Tariq Aberhoun, Muhannad Albaidani, Lowie de Beer, Marly van den Berg, Daniëlle Boomstra, Arlene Bosma, Nora de Bruine, Meredith Daenen, Floor Dommershuijzen, Tim Donker van Heel, Freek Duinhof, Sterre Egbers, Endurance Eghianruwa, Christopher Grabski, Raya Hana, Jasper den Hartog, Laurens van der Heide, Elisabeth Hoekstra, Nicole van Hoeve, Wouter van der Hoeven, Gijs Homan, Ann Sophie Honikel, Mia Hudson, Simone Kaboré, David Kempers, Sara Kidane, Rowan Kievits, Thijs Koppert, Svenja Korevaar, Sarah Kriek, Marko Lageveen, Zoë Lodewijks, Sanne van Loenen, Jamie Louis, Malvina Lucic, Ties Maas, Naomi Maatje, Jochen Meijer, Rasa Muller, Jelle Ozinga, Matteo Posa, Emilio Pramatarov, Matej Rehak, Jeske Rezelman, Mare Roelfsema, Arthur van 't Rood, Léon van der Sande, Tim Schoen, Simone Scholte, Josephine Scholte, Philip Sloot, Zazoe Smit, Victor Studulski, Dominique Ubbels, Roos van Laer, Isabelle van Oudheusden, Franka Verlaan, Carlijn Veurink, Edwin Volkers, Joella de Vos, Shenna Weijers, Gino Wientjes, Thomas de Wit, Kely Zapata Garcia

Vrijwilligers
Carina Boone, Eva Dutilh, Riëtte Leo, Anneke Ploeger, Gea Schilte, Mirriam Schutgens, Jan Sluimer, Mara Teitler, Ben van Thienen, Thea Thomsen