Jatou Sumbunu
Jatou Sumbunu (1995) studeerde in 2021 af aan de Amsterdamse Toneelschool & Kleinkunstacademie. Ze debuteerde tijdens haar stage bij Het Nationale Theater in De eeuw van mijn moeder (regie Eric de Vroedt). Na haar afstuderen speelde ze o.a. in Theater Oostpool’s Midzomernachtsdroom (regie Daria Bukvić), i am hope (Abdel Daoudi), QUAKE (Casper Vandeputte) en de Bellevue Lunchvoorstelling Sisters (Nita Kersten).
In 2024 speelde zij Zoë in de Netflix-serie Costa!!. In 2025 was zij te zien in Own This Shit van YoungGangsters en Confrontaties bij Theater Utrecht.
In 2026 zal ze te zien zijn in de Bellevue Lunchvoorstelling Teckel, de speelfilm A Family (regie Mees Peijnenburg) en de telefilm Geestig (regie Ivo van Aart).
Jatou Sumbunu is in seizoen 25/26 bij ITA te zien in de reprise van Prophet Song (regie Mina Salehpour).