Ramses enzo
Pianist Cor Bakker ontmoette acteur en zanger Maarten Heijmans tijdens de boekpresentatie van alle liedjes van Ramses Shaffy. Dit was geen toevallige ontmoeting want Cor en Maarten zijn enorme liefhebbers van het repertoire van Ramses.
Duur nnb
Genre muziektheater
Taal Nederlands
Ramses enzo
Zo zette Maarten een weergaloze versie van deze unieke artiest neer in de tv-serie ‘Ramses’, terwijl Cor diverse malen de echte Ramses heeft begeleid. Dit levert prachtige anekdotes op en natuurlijk bijzonder mooie muziek. Buiten Ramses zal er ook ander repertoire te horen zijn van onder andere Maarten van Roozendaal en Jacques Brel. Kortom, een heerlijke voorstelling met ontroering, humor, mooie verhalen maar vooral met prachtige muziek!
‘Ramses enzo’ heeft alles in zich om een heerlijke avond te worden, vol ontroering, humor, mooie verhalen en vooral prachtige muziek.
Voorprogramma Maison Chanson
Ramses Shaffy’s muzikale erfenis weergalmt op maandag 20 april door de gangen van ITA tijdens een optreden van het kleinkunstcollectief Maison Chanson. Dit jong geweld neemt je mee in hun versie van Shaffy’s repertoire, en voorzien je van een stevige dosis energie en muzikaal enthousiasme. Kleinkunst leeft!Maison Chanson is een kleinkunstcollectief, bestaande uit vier bevlogen jonge zangers en theatermakers: Roman Derwig, Dim Koning, Timo Dries en Marit Oudshoorn. Roman Derwig speelde eerder bij ITA in Prophet Song en Dim Koning in Weg met Eddy. -|-
Tijdens hun opleiding aan de Amsterdamse Toneelschool en Kleinkunstacademie vonden deze vier elkaar in hun gedeelde liefde voor het Nederlands- en Franstalige levenslied. Ze verzorgen in kerken door heel Nederland avondvullende programma’s met een ruime selectie aan chansons en kleinkunst liederen. Van Jacques Brel tot Maarten van Roozendaal, van Piaf tot Shaffy.
Credits
vleugel Cor Bakker
zang Maarten Heijmans