Rooted in Culture: UK Sounds influencing House culture
Rooted in Culture: UK Sounds influencing House culture
Voorstellingen
Rooted in Culture is een terugkerend programma tijdens Amsterdam Dance Event waarbij de culturele, sociale en politieke waarde van clubcultuur wordt gevierd. Het programma belicht de dansvloer als ruimte voor expressie, activisme en verbinding. Via dansworkshops, panelgesprekken en jamsessies maak je kennis met de diepere lagen van deze cultuur. Een cultuur waar de BIPOC en queer communities aan de basis staan van deze underground clubscene.
Festival Amsterdam Dance Event
Locatie The Bookshop & Rotonde
Genre Workshop
Je ticket is voor het hele event, maar het is ook mogelijk om bij een los onderdeel aan te haken.
Rooted in Culture viert vijfjarig jubileum
Dit jaar viert Rooted in Culture haar vijfjarig jubileum. In vijf edities heeft het programma zich ontwikkeld tot een platform dat elk jaar een nieuw hoofdstuk uitlicht in de geschiedenis van housecultuur. De komende editie staat in het teken van de reis van house naar Europa, en de cruciale rol die de UK speelde als eerste Europese thuishaven. We vieren dit jubileum samen met onze vaste gast Lynnée Denise (schrijver, cultuurcriticus en DJ) en een internationale danser. -|-
Programma
12:30 inloop
13:00 - 14:30 workshop in de Rotonde
15:00 - 16:30 talk in de Bookshop
16:30 - 19:00 dancefloor session in de Bookshop
Meer in The Bookshop
Skip content: Meer in The BookshopVoor boekenwurmen en luistervinken vanaf 6 jaar presenteren we deze Pride een speciale The Bookshop Kids! Deze editie toveren we onze zachtroze Bookshop om tot een plek vol kinderverhalen waar de verbeelding alle ruimte krijgt.
Voor boekenwurmen en luistervinken vanaf 6 jaar presenteren we The Bookshop Kids! Iedere eerste zondag van de maand toveren we onze zachtroze Bookshop om tot een plek vol kinderverhalen waar de verbeelding alle ruimte krijgt.