Set of Sets

Sluiten

Set of Sets

GN\MC / Guy Nader & Maria Campos

Voorstellingen

Helaas, op dit moment zijn er geen voorstellingen beschikbaar.
Set of Sets
GN\MC / Guy Nader & Maria Campos
3e rang va €16 - 1e rang va €30,50

Kun je iets ongrijpbaars als de tijd op het toneel vatten? Dit Libanees-Spaanse choreografenduo slaagt daar in zijn voorstellingen wonderwel in. Hun indrukwekkende dansers tarten de tijd en de zwaartekracht.

Aanvang 19.30
Einde 20.30
Genre Dans
Locatie Rabozaal
Voorbeschouwing 19.00
Nagesprek na afloop in Pleinfoyer

Een reis door het geheugen in een labyrint van dansende lichamen.

Guy Nader en Maria Campos – hij komt uit Libanon, zij uit Spanje – opereren als duo vanuit Barcelona. Na Perpetuum, een stuk voor 15 dansers, en het kwintet Time Takes The Time Time Takes, gaat ook SET OF SETS over die ongrijpbare kracht die onze levens vooruit stuwt: de tijd.

Hoe ervaren we tijd in het doolhof van ons geheugen en hoe maak je dat zichtbaar? De dansers maken het verstrijken van de tijd, en de volhardendheid van het leven, zichtbaar door een spel van herhaling en ritme. Ze gaan tot het uiterste en tarten de zwaartekracht in een labyrint van dansende lichamen.

Nader en Campos richtten hun gezelschap GN | MC op in 2006. Sindsdien zijn ze hun artistieke taal blijven vernieuwen door steeds nieuw terreinen van dans te exploreren. De basis is een danstaal die krachtig en fysiek veeleisend is, de grenzen van het kunnen van de dansers verkent, maar naast kracht ook ruimte voor tederheid en kwetsbaarheid biedt. Hun werk is te zien op de internationale dansfestivals in Europa en het Midden-Oosten en werd met meerdere dansprijzen onderscheiden.

Nagesprek
Na afloop van de voorstelling gaat Julie Vegter, o.a. programmeur dans van het Vondelpark Openluchttheater, in gesprek met Guy Nader en Maria Campos in de Pleinfoyer. De bar is open.

Credits

concept GN|MC Guy Nader | Maria Campos
regie Guy Nader
dans Maria Campos, Guy Nader, Roser Tutusaus, Lisard Tranis, Clementine Telesfort, Csaba Varga, Tom Weksler
muziek Miguel Marín
lichtontwerp Yaron Abulafia
kostuums Anna Ribera

Bekijk ook

Language NP Language no problem Als het anders loopt (9+) Het Houten Huis / Plan d- / Club Guy & Roni dans-familie Als het anders loopt (9+)
Sluiten Als het anders loopt (9+) Het Houten Huis / Plan d- / Club Guy & Roni
11 mei '25 t/m 12 mei '25
Muziektheater vol beeldende poëzie en dans. Als het anders loopt won de Zilveren Krekel voor ‘meest indrukwekkende jeugdtheaterproductie’ en de Jonge Zwaan voor ‘meest indrukwekkende dansproductie 2023’.
Language NP Language no problem Into the Hairy Nederlands Dans Theater 1 Dans Into the Hairy
Sluiten Into the Hairy Nederlands Dans Theater 1
20 mei '25 t/m 24 mei '25
Into the Hairy zoekt de grenzen van de moderne dans op door klassieke dans te verbinden met de underground clubcultuur en is een sterk, eigenzinnig werk over de kracht die ontstaat uit kwetsbaarheid.
Language NP Language no problem Told by my Mother Ali Chahrour Dans Told by my Mother
Sluiten Told by my Mother Ali Chahrour
17 jun '25 t/m 19 jun '25
Explosieve dansvoorstelling met live muziek, geïnspireerd door verhalen van moeders, de familiegeschiedenis van regisseur Ali Chahrour en het collectieve geheugen van de inwoners van Libanon.
Language NP Language no problem "Bless the Sound that Saved a Witch like me" Benjamin Kahn (FR) Dans "Bless the Sound that Saved a Witch like me"
Sluiten "Bless the Sound that Saved a Witch like me" Benjamin Kahn (FR)
02 jul '25 t/m 03 jul '25
Een solo over de schreeuw, het lichaam en gehoord worden
Language NP Language no problem (headbang) Charlie Laban Trier (DK/NL) / elieli (SE) Dans (headbang)
Sluiten (headbang) Charlie Laban Trier (DK/NL) / elieli (SE)
02 jul '25 t/m 03 jul '25
In extase headbangen voor een zorgzamere wereld
Language NP Language no problem My Fierce Ignorant Step Christos Papadopoulos (GR) / Leon & the Wolf Dans My Fierce Ignorant Step
Sluiten My Fierce Ignorant Step Christos Papadopoulos (GR) / Leon & the Wolf
02 jul '25 t/m 03 jul '25
Lichamen als muziekinstrumenten op de golven van onze herinnering
Language NP Language no problem JOIN Ioannis Mandafounis (DE/GR) / Dresden Frankfurt Dance Company & Academie voor Theater & Dans Dans JOIN
Language NP Language no problem Every Body Knows What Tomorrow Brings And We All Know What Happened Yesterday Mohamed Toukabri (TN/BE) Dans Every Body Knows What Tomorrow Brings And We All Know What Happened Yesterday
Language NP Language no problem Mi Pret'i Wowo Junadry Leocaria (NL/CW) Dans Mi Pret'i Wowo
Sluiten Mi Pret'i Wowo Junadry Leocaria (NL/CW)
04 jul '25 t/m 05 jul '25
Intiem ritueel van heling en verzoening