Yanasei (6+)

Yanasei (6+)
21 sep '25 t/m 22 sep '25
Danstheater Aya / Ryan Djojokarso

Yanasei is terug in de theaters! Een fantasievolle en kleurrijke reis met livezang en moderne varianten van traditionele Surinaamse muziek.

Duur nnb
Genre Muziektheater
Taal Nederlands

Klik hier om de voorstelling met de klas te bezoeken.

Yanasei (6+)


Een jongen wordt opeens wakker op een raadselachtige, onbekende plek. Hij ontdekt dat hij is terechtgekomen in het voorportaal van Yanasei — een magische wereld, vol vreemde wezens. Eerst is hij bang voor alles wat nieuw is en wil hij terug naar huis.


Langzaam leert hij het land kennen en maakt hij nieuwe vriendjes. Maar ook in deze wereld zijn er stommeriken en tegenslagen. Voor hij rust vindt in Yanasei, zal hij eerst moeten afrekenen met iets uit het verleden wat hem blijft achtervolgen.

Ryan Djojokarso over Yanasei

Yanasei is een voorstelling die troost kan bieden aan iedereen die ooit een dierbare heeft verloren. Wanneer kinderen met verlies te maken krijgen, is dat vaak aangrijpend. Yanasei laat zien dat de dood bij het leven hoort, wat kan helpen om verdriet een plekje te geven.”

REVIEWS

Theaterkrant

“Djojokarso, de opvolger van Wies Bloemen als nieuwe artistiek leider van Danstheater AYA, durft meteen met de deur in huis te vallen.”

Het Parool

“De reis van Yanasei naar het hiernamaals is fantasierijk en speels”

Kidsproof

“De belangrijkste conclusie van onze Kidsproofreporter: te kort! Yanasei is helemaal niet eng en supergeschikt voor kinderen. Een harmonieuze soms haast hypnotiserende droomwereld vol kleurrijke fantastisch verzonnen wezens.”

Credits


regie en choreografie Ryan Djojokarso
performers Thersa Bergmann, Sam Corver, Simon Mual, Mireia Varón Gallofré, Tiffany Vicario
vocale arrangement Shanice Redan
muziek Jorg Schellekens


tekst Ryan Djojokarso, Jappe Groenendijk
dramaturgie Jappe Groenendijk
decorontwerp Morgana Machado Marques
lichtontwerp Ate Jan van Kampen
kostuumontwerp Miek Uittenhout
scènefoto's Bowie Verschuuren

Kom met je klas naar Yanasei

Het is ook mogelijk om met een schoolklas Yanasei bezoeken. Hiervoor organiseren wij speciale schoolvoorstellingen overdag. Bij een voorstellingsbezoek bieden wij ook bijbehorende workshops en educatief materiaal aan.

Datum schoolvoorstelling maandag 22 september
Tijd 10.00 & 12.00 uur
Voor groep 4 6

MEER INFORMATIE & RESERVEREN
Language NP Language no problem Willem II Out of Office Productions / NITE / Bostheater / ITA Muziektheater Willem II
Language NP Language no problem De Jaren
on Tour
ITA Ensemble Theater De Jaren
Language NP Language no problem DORIAN: portret van een onstilbare Club WILD Theater DORIAN: portret van een onstilbare
Language NP Language no problem Jongens Thor Braun Theater Jongens
Language NP Language no problem de wand ITA Ensemble Theater de wand
Language NP Language no problem Weg met Eddy Bellegueule
ITA Ensemble Theater Weg met Eddy Bellegueule
Language NP Language no problem Giovanni's Room ITA Ensemble Theater Giovanni's Room
Language NP Language no problem [ meeuw ] Toneelhuis / Olympique Dramatique / theater arsenaal Theater [ meeuw ]
Language NP Language no problem The Almighty Sometimes Theater Oostpool Theater The Almighty Sometimes
Language NP Language no problem Madame Butterfly Theater Oostpool Theater Madame Butterfly
Language NP Language no problem Tijd voor geluk ITA Ensemble Theater Tijd voor geluk
Language NP Language no problem Yanasei (6+) Danstheater Aya / Ryan Djojokarso dans-familie Yanasei (6+)
Language NP Language no problem De Seizoenen Het Nationale Theater / Eric de Vroedt Theater De Seizoenen
Language NP Language no problem Minor Music at the End of the World Saidiya Hartman / Sarah Benson Theater Minor Music at the End of the World
Language NP Language no problem De wetten ITA Ensemble Theater De wetten
Language NP Language no problem Phaedra in vlammen Het Nationale Theater / Ola Mafaalani Theater Phaedra in vlammen
Language NP Language no problem Kantjil en de Tijger (8+) Toneelmakerij / Oorkaan / Studio Figur theater-familie Kantjil en de Tijger (8+)
Language NP Language no problem Confrontaties (14+) Theater Utrecht / DOX / Casper Vandeputte Theater Confrontaties (14+)
Language NP Language no problem Prophet Song ITA Ensemble Theater Prophet Song
Language NP Language no problem Oer en andere tijden ITA Ensemble Theater Oer en andere tijden
Language NP Language no problem Wie is er bang voor Sylvana Raymi Sambo Maakt Theater Wie is er bang voor Sylvana
Language NP Language no problem HOPE NITE / Thalia Theater / Guy Weizman Theater HOPE
Language NP Language no problem Not Quichot Het Zuidelijk Toneel / Sarah Moeremans Theater Not Quichot
Language NP Language no problem Moeder van Europa Orkater Muziektheater Moeder van Europa
Language NP Language no problem Giovanni's Room
ITA Ensemble Theater Giovanni's Room
Language NP Language no problem Kopenhagen Trilogie ITA Ensemble Theater Kopenhagen Trilogie
Language NP Language no problem Giovanni's Room
on Tour
ITA Ensemble Theater Giovanni's Room
Language NP Language no problem Gundhi De Warme Winkel Theater Gundhi
Language NP Language no problem Giovanni's Room
on Tour
ITA Ensemble Theater Giovanni's Room
Language NP Language no problem German Staatstheater Rosie Sommers / Micha Goldberg Theater German Staatstheater
Language NP Language no problem IVANOV Studio Antigone / Agaath Witteman Theater IVANOV
Language NP Language no problem Voor het pensioen - komedie van de Duitse ziel Toneelhuis / Olympique Dramatique Theater Voor het pensioen - komedie van de Duitse ziel
Language NP Language no problem Eines langen Tages Reise in die Nacht Schauspielhaus Bochum / Johan Simons Theater Eines langen Tages Reise in die Nacht
Language NP Language no problem Captain Fantastic (8+) HNTJong / Het Nationale Theater / Nina Spijkers theater-familie Captain Fantastic (8+)
Language NP Language no problem Prima Facie
ITA Ensemble Theater Prima Facie
Language NP Language no problem Operation Hellfire Het Nationale Theater / Eric de Vroedt Theater Operation Hellfire
Language NP Language no problem Saman Amini’s Integratieplan #2: Alles is Perspectief Black Sheep Can Fly / Saman Amini Theater Saman Amini’s Integratieplan #2: Alles is Perspectief
Language NP Language no problem Sisterhood Theater Rotterdam / Romana Vrede Theater Sisterhood
Language NP Language no problem Medea voor een toeslagenherdenking
on Tour
Toneelschuur Producties / Angelo Ormskerk / Internationaal Theater Amsterdam Theater Medea voor een toeslagenherdenking
Language NP Language no problem Cor Bakker & Maarten Heijmans: Ramses enzo Maarten Heijmans & Cor Bakker Muziektheater Cor Bakker & Maarten Heijmans: Ramses enzo